| popmirgea87 a întrebat:

Fetelor ce inseamna pentru voi un baiat timid si linistit fara cluburi discoteci ati fi prietena cu un astfel de baiat?(de ce?)

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dar poate sa fie linistit, netimid si satul de ele care ii poate pune una capac. Trebuie inspectionate cu lupa femeile oricum.

| BlueDreams a răspuns:

Normal? de ce sa nu fiu? E baiatul perfect.In esenta toti baietii au anumite retineri si temeri, dar majoritatea le ascund.

| ღvampireღ a răspuns:

Buna cunosc un baiat timid care imi place foarte mult de el

| ramonika125 a răspuns:

Eu sunt de parere ca esti un scump daca ai aceste calitati, dar in general fetele simt nevoia sa se distreze, si cauta un baiat mai rebel care sa le protejeze dar in acelasi timp sa se distreze cat cuprinde, chiar daca esti timid incearca sa iti conturezi caracterul in functie de dorintele persoanei de langa tine.

| Kamwiiiiiiiii a răspuns:

Da as fi. Nu m-ar duce in eroare, nu mi-ar face rau adica in sensul ca eu sunt cuminte si el sa ma transforme intr-o fata rea. El e baiatul perfect cel care e linistit.
Parerea mea

| Ancien a răspuns:

Baiat linistit si timid...un baiat timid laughing. sa stii ca unele fete nu-s ca toate poate nu prefera discoteci laughing eu as fii de ce? pentru ca mie imi plac baietii timizi si linistitiwinking

| dacyanutza a răspuns:

Salut! Un baiat timid si linistit inseamna un baiat caruia ii e frica sa aiba o relatie cu o fata deoarece l-ar putea respinge, sau un baiat caruia ii e frica sa-i zica cuiva"taci!" pentru ca l-ar bate... Eu zic ca ar fi super sa iti gasesti un astfel de baiat caruia sa-i poti spune tot felul de lucruri. Sau ce? Mai bine un baiat bataus care nu te baga in seama si axeaza mai mult pe amici si pe fotbal decat pe tine? Un baiat linistit e intotdeauna un baiat iubitor!winking

| popmirgea87 explică (pentru dacyanutza):

1 sunt baiat si 2 daca esti timid asta nu inseamna nu ai curaj sa-i spui cuiva ''taci'' ti-o spun din experienta tongue numai bine