| Țoglă a întrebat:

Fetelor,

Ce părere aveți de băieții mai tupeiști?
Dar de cei mai(foarte) timizi?
care categorie ați prefera-o mai mult?

Care este aspectul fizic care vă atrage cel mai mult la băieți? culoare păr, ochi etc

Fundă

Răspuns Câştigător
| vera20dutu a răspuns:

Acum depinde de fiecare fata, dar cred ca majoritatea ar alege un baiat tupeist(dar nu genul acela nesimtit si badaran) genul acela de baiat mai indraznet si cu simtul umorului ☻
Cu aspectul fizic iar difera de gusturile fiecarei fete in parte...mie personal imi plac la nebunie baietii blonzi cu ochii albastri ♥♥♥ si care au tunsoarea asta care se poarta acum:mai scurt in parti si mai lung pe mijloc(sti tu la ce ma refer) ☻ Sper ca te-am ajutat :*

8 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Tupeist = obraznic, impertinent. Nuuu, multumesc! Daca la inceput e doar cu altii asa, mai devreme sau mai tarziu se va comporta si cu mine astfel.

Un baiat timid sau foarte timid nu mai e baiat, e fata in haine de baiat, e un papa-lapte. cine ar vrea asa ceva?

Deci nu imi trebuie un obraznic, si nici un papa-lapte. Crede-ma, amandoi sunt periculoasi. Daca nu ma crezi cu privire la cea de-a doua 'categorie' de om, vezi filmul Shutter varianta asiatica. O sa intelegi de ce e periculos sa fii si cu un papa-lapte.

Aspectul fizic, per ansamblu, adica, sa fie prezentabil. Desigur ca ochii sunt cei mai importanti, ei arata intr-o oarecare masura sufletul - privirea, unde se uita, cat de des clipeste, daca se uita fix la tine in ochi sau ocoleste privirea ta, etc. Un chip fara ochi e un chip anonim.
Deci, per anasamblu. Nu cred ca ar fi corect sa se favorizeze un anumit lucru,,,, Hmmm,,, poate ar fi ceva : sa fie inalt.

| MihhaaElla a răspuns:

Majoritatea fetelor prefera sa fie cam intre. Mai bine putin mai timid decat un tupeist d'ala care nu are cei 7 ani de acasa si nu stie sa se comporte.Nici un tip foarte timid care nu este capabil sa poarte o discutie sau sa-si exprime sentimentele sau sa se comporte intr-o relatie.Un pic de intimidate nu strica, dar sa nu fie in exces.

| RAY a răspuns:

Adevarul e ca tu deja sti raspunsurile inainte sa adaugi intrebarea
la fete le plac baieti frumosi, tupeisti, smecheri, golani etc restul sunt povesti de adormit copii

Răspuns utilizator avertizat
| Țoglă explică:

Știu că fetele caută să fie ceva între tupeist și timid. Dar care ați prefera mai mult dintre unul tupeist și unul foarte timid? Să zicem că vă îndrăgostiți de cei 2 în același timp.(fară alte aspecte.pur și simplu ați fii nevoite să alegeți unul ).

| Diavolcata a răspuns:

Buna, sunt complicate ambele gen, e bine uneori sa fii tupeist dar nici chiar, si nici timid timid, deci e bine sa fii intre sa stii cand sa te opresti sa stii cand sa incepi, nu ne place baieti timizi sa nu stie nimic zica nimic faca nimic, nici cei tupeisti care nu au bunul simt, baieti care stiu ce vor de la viata si de la persoana de langa el. Succes!

| kyliejenner a răspuns:

Tupeist vs timid? Nu stiu ce sa-ti zic. Cand observ un baiat, Ma intereseaza mai multe chestii nu numai astea, gen felul in care comunica, limbajul corpului, gusturile, zambetul. In plus, daca simtim o conexiune unul cu celalalt, poate lasa timiditatea la o parte, sau poate avea un tupeu mai delicat.

Personal, freza ma atrage mai mult decat culoarea parului. Culoarea ochilor nu e importanta, atata timp cat are niste ochi frumosi

| designerindustrial a răspuns:

Majoritatea alora tupeisti de asemenea sunt si tarani cocliti. da nu`i bai, daca o sa devii o doamna, te saturi de ei.