| MioaraParalescu a întrebat:

Fetelor ce părere aveți daca un băiat va săruta de la prima întâlnire? Daca va place de el evident.Credeti ca e prea repede?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un sarut nevinovat la despartire chiar si in cazul primei intalniri directe, reprezinta de fapt un gest de buna crestere, de educatie si de apreciere. big grin

| Freya1 a răspuns:

Nu.E chiar ok

| SüßesHäschen a răspuns:

Dacă îți place băiatul nu ar fi o problema.un sărut este ceva inofensiv pentru orice varsta..doar aveti grija ca de la un sărut se poate ajunge la atingere. iar de la atingere la stii tu ce.
Multa sanatate si fericire

| AlexandraAG a răspuns:

Nu cred ca este neaparat o problema