| SmekerasuxD a întrebat:

Voi ati saruta o fata/baiat la prima intalnire?

13 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Eu nu merg la intalniri inainte sa am o relatie cu un om.Cand iesim, iesim ca prieteni/amici si nu in vederea inceperii unei relatii.De obicei, cand se ajunge la punctul de a ne saruta inseamna ca suntem oficial impreuna.O fi insemnand asta sarut la prima intalnire?!

| Swallow a răspuns:

Da happy dar as vrea ca initiativa sa fie a lui :8

| Sara2 a răspuns:

Daca ne placem da, de ce nu?

| serendipity8300 a răspuns:

Cu siguranta da. daca e frumos si are si cv in cap

| Chrisstine a răspuns:

Pe mine m-a sarutat de la prima intalnire iubitu meurolling on the floor

| Yukari a răspuns:

Da, dar numai daca reuseste de la prima intalnire sa imi starneasca sentimente si numai daca observ ca si persoana in cauza ar vrea.

| Well a răspuns:

Da

| shadow72 a răspuns:

Dap

| Annemari3 a răspuns:

De ce nu ?

| lolytagirl a răspuns:

Da dar doar daca ar fi acea chimie inte noi si as simti ca ar trebui sa fac asta altfel nu.

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Nu chiar.Mai frumos este sa incepi-incet incet o relatie.Mai intai cu niste saruturi pe obraz, apoi french si de alea.happy

| AncaElla a răspuns:

Altfel cum stii daca te mai duci la a doua?

| diaηα a răspuns:

Da