| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre absorbantele interne?

5 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Multe femei prefera tampoanele se simt mai ok si mai safe asa. Eu nu stiu de ce dar nu ma simt confortabil cu ele asa ca aleg absorbantele.

| lusyniuu a răspuns:

Nu este ceva rau la ele le poti folosi fara probleme. exista si o cupa menstruala care este tot interna si subiectul este analizat pe sexul vesus barza pe Youtube. de obicei dacă folosesc doar absorbante interne pentru prea mult timp atunci am dureri mai mari la fel si o prietena de a mea dar cred ca la fiecare fata este diferit. oricum sunt folositoare si practice.

| RoxanaMB a răspuns:

Mult mai comod si igienic

| MirelaTeodora78 a răspuns:

Ti-as sugera cu toata sinceritatea se le folosesti rar, pentru ca pot afecta modul de acomodare al organismului tau. Asa ca foloseste-le cat de rar ai nevoie si doar in situatii urgente. https://assetsro.tpu.ro/design/images/emoticons/1.gif

| ppraluca a răspuns:

Cred ca sunt okhappy