| BurnAlex a întrebat:

Fetelor, ce preferati in materie de sex, aveti fantezii sexuale; daca da si daca se poate care?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Sunt baiat.

Fanteziile nu se impartasesc! Nici celor mai buni prieteni. Cum spune si Legiuitoarea, fiecare om are dreptul la intimitatea proprie. Toti avem fantezii, insa nu trebuie sa le recunoastem in fata nimanui, sau sa le impartasim altora. straight face

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este vorba de intimitatea fiecărui om.
Te interesează cumva meseria de gigolo?
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Da tu chiar te astepti sa primesti o gramada de raspunsuri, sa dea navala fetele sa iti dezvaluie fanteziile lor?
hai fi serios.

| Anecherry a răspuns:

Toti avem fantezii, dar din pacate nu cred ca le va publica liber prea multa lume. Si in plus, mai sunt foarte multi minori pe aici, si nu e frumos. Daca ai ramas cumva in pana de idei, da-mi un mesaj in privat si poate-ti povestesc catevahee hee.

Răspuns utilizator avertizat
| Shameless a răspuns:

Fantezia suprema a unei femei este sa fie violata! Dar majoritatea nici nu stiu asta...