| pauliblis a întrebat:

Fetelor, ce va place ca baiatul sa faca la o intalnire (la un suc)?
Ce va place si ce nu?

Răspuns Câştigător
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Pentru ca întâlnirea să fie reuşită, în primul rând trebuie să aveţi ce discuta.
Nu mi-ar plăcea să vorbim despre subiecte ca: banii, problemele din familie, religie s.a.m.d.
Găsiţi subiecte comune şi încercaţi să vă simtiţi bine unul în preajma celuilalt.
O zi bună!

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

laughing.Amice lasa vrajeala -Vezi ca sa copt Via -poate Facem si noi ceva Vin laughing

| sayWhaaat a răspuns:

Difera de la o fata la alta.