| Dop_4750 a întrebat:

Fetelor ce va place la baietiii? Sa arete bine? Sa fie destept sau sa aiba baniiii?

10 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Nu sunt ipocrita sa zic ca aspectul fizic nu conteaza abolut deloc.Eu ii dau un 30% pentru ca este acel ceva in plus ce te impinge mai mult inspre o eventuala cunostiinta pentru ca simti si atractie fizica.Dar,este si normal sa nu ii dai valoarea cea mai mare, cel putin daca nu vrei doar un papusoi cu abdominali dar cu o minge de ping pong care e pe post de neuron laughing Cel mai frumos mod in a te face sa te cunoasca o persoana este sa ii arati persoana care esti intr-adevar, sa dovedeasca ca e un baiat matur si cu care poti sa ai o discutie serioasa.Frumusetea conteaza putin dar daca ai intentii serioase cu o persoana ne putem da seama pe viitor ca desii daca imbatraneste si numai e aceeasi persoana frumoasa exterior, persoana de care te-ai indragostit e mereu la fel.Banii nici nu ma gandesc sa ii iau in calcul pentru ca, chiar daca acum sunt necesari pentru a traii nu sunt necesari pentru a iubi.Si in plus,eu una ca fata imi place sa fiu indipendenta,sa imi fac eu o cariera, o strada si nu sa depind de prietenul meu pentru ca nu se stie niciodata cand o relatie se termina si dupa ramai cu ochii in soare.Mie imi place sa despart situatia financiara de iubire pentru ca in primul caz, poti avea o situatie financiara buna care sa fie construita doar de tine dar iubirea se construieste in 2 si banii in acest contest, vin ultimi.

| forever4you a răspuns:

Nu ma intereseaza decat sa ma iubeasca si sa nu ma minta si aiba cu mine un comportament impecabil, de fapt nu numa-i cu mine ci cu toata lumeawinking m-am luat dupa aspect si am suferit foarte mult TE URASC! broken heart

| Allexis a răspuns:

Presimt ca o sa rad de raspunsurile date la intrebarea asta. big grin

| Allexis a răspuns:

@ iulya: esti o parasuta. sunt necesare argumente sau accepti ideea?:p

| AyU a răspuns:

Toate conteaza intr-o anume asura. Aspectul fizic conteaza mult la fel ca cel moral. Sa fie destept da. Dar sa fie si bun la suflet si balnd. Pentru mine nu exista niste baiatul perfect din punct de vedere fizic. Am stat si cu un baiat cat mine de inalt iar acum stau cu unul care are peste 1.80 inaltine ( am 1.60 pitika de mine straight face ). Blond sau brunet? Nehh nu conteaza doar sa isi aranjeze fain parul. Trecuie sa fie cute si sweet :X. Si nu. Banii nu conteaza in special la varsta noastra. Doar no sa-ti faci un prieten care sa iti plateasca tie consumatia la restaurant ( proiect de ingrasare ) laughing. Ce ai alege. Un ratat rau cu multi bani sau un tip sweet si foarte de treaba mai sarac? Fiecare cu parerile lui dar da pentru mine trebuie sa arete traznet, sa fie destept si bun la suflet. Daca nu valea laughing Iar banii nu conteaza, conteaza cu adevarat personalitateabatting eyelashesbig grin fundita?batting eyelashes

| katty_6203 a răspuns:

Sa fie dragut, credincios, respectuos si sa aiba simtul umorului. Oare cer prea mult?tongue

| katty_6203 a răspuns:

Allexis,de ce iti vine sa azi? Crezi ca toate fetele sunt la fel?sadFiecare gandeste in mod diferit.Acum depinde si la ce rasp te-ai astepta, bineinteles...

| SwiTc3r a răspuns:

Eu iti zic ca mie imi plac fetele destepte! alea de bani gata is proaste de ingheata apele! prea impopotonate si nebune! mie imi plac fetele sipmle si destepte pe tine tie te sfatuiesc sa iei baieti cu bani dar sa nu fie prea nesimtiti si sa fie destepti big grin

| danaM_2318 a răspuns:

Toate e cel mai bine

| iulya_2559 a răspuns:

Sa aiba bani e cel mai bine...