| DJSpook1 a întrebat:

Fetelor, cum ar trebui sa se comporte un baiat cu o fata?

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Ca un baiat! Fiecare fata e diferita, unele vor ceva, altele altceva, tu trebuie sa fii tu insuti si doar asa vei gasi fata potrivita care sa te accepte. Daca joci teatru, nu va fi de durata.
Bun, pai un baiat trebuie in viziunea mea sa aiba demnitate (inteleg prin asta sa nu fi avut relatii gen aventura inaintea mea), sa isi iubeasca prietena astfel incat sa o apere si sa fie apt de sacrificiu pentru ea, sa fie capabil sa ia niste decizii, sa aiba responsabilitate, sa aiba o oarecare,, tarie" in exprimare fara romantism exagerat, sa isi respecte prietena.
Fata are si ea atributiile ei, altfel nu merita un baiat calumea.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca esti baiat cuminte =freindzone, daca esti badboy = relatie, sex alte chesti, tu acuma alegi cum vrei, cele mai bune relati ale mele au inceput cu mine care ma comportam aiurea la inceput vb serios invers cand ma comportam frumos mi se plangeau desi eram in freindzone, fetele sunt emotionale man ca noi cand vedem una frumoasa mai stam pe ganduri ce ne place?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact cum se comporta si ea cu tine big grin

| Xpressurself a răspuns:

Relaxat, amabil, ambitios, curajos, carismatic. un zambet sincer care sa arate ca esi o persoana fericita si binedispusa, voioasa.

| Kenya a răspuns:

Sa fie educat si are un plus din prima laughing

| MadaMadalina1234 a răspuns:

Pai, cu bun simt. Nu e logic?