| NimeniCuNume a întrebat:

Hey TPU
Fetelor cum arata baiaul perfect pentru voi(lasati si o poza) si cum ar trebui sa se comporte un baiat cu o fata ca ea sa zica: Ma face cea mai fericitabig grin sau ceva de genuhee hee

Răspuns Câştigător
| Soniix a răspuns:

Mie sincer mi-ar placea ca baiatul pe care il plac sa ma imbratiseze. Adica macar atat. Semne ca te place o fata :
- daca te uiti la ea si intoarce privirea de rusine
- daca se uita la tine mult
- daca te felicita pentru tot felul, te incurajeaza
- daca incearca sa faca aceleasi lucruri ca tine
- daca nu face ceva ce tu nu faci
- daca incearca sa stea lanag tine la ore, la filme etc.
Sper sa te ajute. Funda? smug

| NimeniCuNume explică (pentru Soniix):

Cand eram mai mic pe la 14 ani fata la care acum nu mai am nici o sansa facea exact ce zici tu: se uita la mine mult, ma incuraja pentru orice, incerca sa faca aceleasi lucruri ca mine doar ca atunci eu nu stiam ce inseamna toate astea acum ma dau cu capu de pereti si tot ce mai pot sa fac e sa ma uit la ea atathappy asta ehappy

| Soniix a răspuns (pentru NimeniCuNume):

Pacat...sper sa nu i se intample si baiatului pe care il plac la fel straight face
Trebuie sa intelegeti ca noi, fetele, cand placem un baiat, il placem si gata. Dar daca nu ne baga in seama...Succes oricum! happy

8 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Fiecare vede aceasta perfectiune in mod diferit. Eu nu o vad prin frumusete sau prin bani, ci prin simplitate, sinceritate, respect.
Desi prietenul meu se afla la 100 de km distanta acesta reuseste aproape in fiecare zi sa ma faca sa gandesc "sunt cea mai fericita si cea mai norocoasa fata ca l-am intalnit". Uneori am impresia ca este exact opusul meu, si poate asta imi place atat de mult.Nu as putea sa spun exact ce ma face sa fiu fericita, faputul ca pur si simplu imi da un mesaj cu " te iubesc " sau pur si simplu auzindu-i vocea.
Cum arata? nu este nici cel mai frumos nici cel mai urat, este special, in felul lui.
Cat despre comportament... este foarte apropiat de mine, daca s-ar putea, probabil m-ar tine tot timpul in brate. sau daca nu, macar de mana. Imi vorbeste si se comporta frumos, indiferent unde si cu cine am fii, indiferent cat de tare l-as enerva sau ce i-as spune.
face in asa fel incat sa nu am nevoie de cuvinte frumoase pentru a imi arata ca ma iubeste, reusind asta cu o singura privire.
Si cred ca asa ar trebui sa se comporte orice baiat cu fata pe care o iubeste, pentru a o face fericita.

| girl00 a răspuns:

Buna..nu exista persoana PERFECTAbatting eyelashes si sa-ti raspund la intrebare..hmm poti face o fata fericita in multe felurilove struck sa fii romantic.s-o tii in brate si sa-i zici ca-i cea mai frumoasa fata..sa fii langa ea mereu, daca nu poti fi fizic macar cu sufletullove struck sa-i arati c-o respecti si ca doar ea te intereseazalove struck ^-^

| alina是最热 a răspuns:

Ar arata asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres si sa imi faca complimente din inima nu doar sa ma linguseasca

| Alexa920 a răspuns:

Sti nu prea exista baiatu perfect ..cu sa iti zic eu ca sa gasesti acel baiat care iti place tot la el si il accepti asa cum e. nu prea exista baieti perfecti.
Toate fetele isi imagineaza cum arata baietu perfect. dar nu realizeaza ca il vor intali.

| FabianIoana a răspuns:

Nu exista baiatul perfect.Insa daca vrei o caracterizare a unui baiat ce poate face fericita o fata, iat-o:In primul rand, dupa mine, sa stie sa inteleaga.Sa nu fie posesiv,sa aiba incredere in ea, sa ii faca complimente, sa nu o jigneasca, sa fie deschis cu ea, sa nu minta...si bineinteles:SA NU PUNA PRIETENII DE PAHAR SI DE FOTBAL INAINTEA EI!