| AdaIoana18 a întrebat:

Fetelor cum va alintati iubitul?

21 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

BUna, pai nu sunt eu asa cu alinturile, desi el ehappy, ii mai zic iubi, ingeras, sufletel, inimioara, viata, puiut, dragoste, etc.

| Bacemi a răspuns:

Dar pe baieti de ce nu ii intrebi cum isi alinta iubitele? Cred ca cele mai comune alinturi sunt pui, iubire sau dulceata. Voi?

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Iepuraslove struck

| nobody_9468 a răspuns:

Nul alintlaughing

baftahappy

| madutza_ubytzik a răspuns:

Eu ii spun mumosule, galushca mea, bitu meu, ratoi mumos, si mai multe dar cel mai mult ii spun "GALUSHCA MEA"1!

| Antonimu a răspuns:

Boule, tapule, taurule, etc laughing

Glumeam, suntem la stadiul de inceput, dar ma enerveaza ca ea nu prea e cu alintatul si mi-e aiurea sa o alint doar eu; asa ca am renuntat si eu, ma mai scap cateodata... dar in rest nu am probleme.

| Antonimu a răspuns:

@funnkydj - puta mea?! rolling on the floor

| daniDeeDee a răspuns:

Imi spune BuBu. tongue

| Love4ever.EU a răspuns:

Pai, yuby frumosul meu...

| AdaIoana18 explică:

Eu pupi de la pupic

| eubahhh a răspuns:

Frumo0osule, iubyre, gurita, rautate, bebe,...

tu?

| vampirika a răspuns:

Pisoi, Piu, Pui.Motsolaughing, tot ce imi vine prin minte, restul animalelor, pingui, etc multe. Dar mai mult pisoi, pentru ca are ochii albastri si e frumos si dulce si pufoslaughingetclove struck

| Allegria a răspuns:

Babybig grin

| ontyk a răspuns:

Cuvintele dragi si cuvinte le de alint si spuse cu dragoste vin ele de la sine...winking

| Heytu a răspuns:

El imi zice mie : iubi sau iubix... si eu lui la fel big grin

Răspuns utilizator avertizat
| no name a răspuns:

Iubirici, uby buby, ingeras...sunt tot felul tr sa fi creativbig grin

| funnkydj a răspuns:

Il alintam laughing : puta mea.ingerashu meu iepurashul meu, iubirea mee, pisi, squmpul meu, etc sunt mai multe laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merita nimic, m-a suparat, botosu il alint.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce intrebi doar fetele? Intreaba si baietii cum sint alintati de iubite. Sint convins ca o sa fii surprinsa sa vezi ca nu prea corespunde ce spun ei cu ce spun ele. Adica ea o sa spuna "dragalasul meu", "iubitelu meu", "castravecioru meu". Iar ei or sa spuna ca de fapt li se spune "adu boule niste muraturi", "pune ba si fa ceva de mincare", "vezi ma betzivane ca plinge copilu" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@BRO hai sa te alint mai : ))