| byby_7642 a întrebat:

Cum va alintati iubitul?

16 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Ahh.Bai deci imi vin unele pe moment rolling on the floor). Mai mult la misto, sa radem. happy

Deci:
-Iubi.
-Iubire.
-Iubitu`.
-Iubitu` meu.
-Inaltu` meu.
-Tigrule.
-Puiule
- Pisi
-Beibi
-Bebe.

Dupa cum am spus, multe sunt sa radem.si depinde si de starea lui, daca e nervos ii spun "Nelvosule", vin pe moment xD.

| Lora a răspuns:

Tzuca, Iubitu, Gandacel, Ursuletz, Babatzelu', Mon cher

| pengu a răspuns:

Pufuliciu', bebe, dagul/dăguțul meu, scumpilici, dragoste mică, ursuleț pufuos, pitic, pui, pufuosul, iubitul meu, pufulet (și combinații între acestea) și bineînțeles diminutive de la numele lui blushing :dhee hee)

| deutza a răspuns:

Iubi iubi, pisoiash, ingeras, taurul meu(e taur la zodie), cutzu scump, scumpi.cand e nervos ii spun:supalatu, nervosul meu cand e in stare de ebrietate: beatu:Xbig grin sau este cand ii mai zic si bebebig grin

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Pe mine personal ma alinta faraoanca mea, Giovanny sau Grandiossu (ma cheama total diferit). Pe al meu (carbasu) il alinta in mai multe feluri: Leo, copilu, grosu, limba, amantu etc. Pe a ai o cheama Xena tongue

| Bella_2124 a răspuns:

Derivate de la amore, cum ar fi: amorucio :X amo` :X amorino` :Xhee hee

| funnygirl a răspuns:

Bebe, iubire, ingeras...

| Nita a răspuns:

Pentru raspunsul lui funnygirl vreau sa mai adaug ceva... bou, prostea, prost, porc, nebun laughing

| Glamour612 a răspuns:

~Babyyyy(beibiiiii, byby, beibee)
~Ingerashulelove struck
~Ursuletzlove struck
~Iub(iubi, iubire...)
~Pisilaughing
Foloseste nume de animale si diminutivehappy

| Aenoenienanonim a răspuns:

Mie imi place sa imi diminuteze cineva nume. de exemplu pe mine ma cheama Stefan, ia imi spune Stiffi, Stiff. happy bebe.

| Диана a răspuns:

Sunt single... smug

| ktoka a răspuns:

Puiutzel, musik, bobocel laughing, ciburafka, dulceatz, ingeras, bombonel, my love, scumpic... si el pe mine; alintush, bombonica, dulceata, hvostik, ratzushka mea laughing baby, amore, carinio.

| Nécromancie a răspuns:

N-am.

| osram a răspuns:

Bloscutza, iepuras, pui, puiut, iubire, iubirik, ingeras doolse, dulcetza, comoara mea, si mai multe big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spitalutz sau Costiugas

| PISOI_3851 a răspuns:

Pufosu`(preferata mea)
bebitsa
Mititelu` meu (desi e mai mare ca minetongue)
pisoi
pisi