| eu9696 a întrebat:

Fetelor, cum va place sa vedeti un baiat imbracat, adica ce stil de imbracaminte va place sa vedeti la un baiat? happy

9 răspunsuri:
| ZaineaM a răspuns:

Swag is for boy, class is for man, parerea mea, eu unul asa ma imbrac, iti place bine, nu, iarasi bine :)))
https://www.facebook.com/....../photo.php

| Anonymous1247 a răspuns (pentru ZaineaM):

Și eu am același stil de îmbrăcăminte happy. Mă bucur că mai există asemenea oameni!

| BiuL a răspuns:

Clasic si mai elegant gen camasa cu blugi inchisi la culoare slim si pantofi

| RAY a răspuns:

Logic ar fi sa te imbraci in femeie poate o sa te placa mai mult incerca si asta, imbracate cu haine de firma, parfumuri scumpe etc in fond o fata sta pentru banii tai nu ce ai tu pe tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Pui si tu o intrebare puerila, normal ca cel mai bine ii sta unui barbat adevarat in costumul lui Adam.

| LoveSleep a răspuns:

Be ready!
O să vină în valuri să-ți spună că îmbrăcămintea nu e totul și că nu contează cu ce ești îmbrăcat atâta timp cât ai un suflet mare cât ego-ul lui Becali.

| TiniS a răspuns:

Ceva gen Justin Bieber sau Jorge Blanco happy

| Mada606 a răspuns:

Depinde de fiecare fata...mie imi place stilul rock big grin

| Robert_Alex_1997 a răspuns:

laughing)))))) fiecare cu gustu lui omule nu fa u ce le place lor fa u ce iti place tie, ioaii credeam ca dau de oamenii calumea aici