| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor cum va surprindeti (placut) partenerii? big grin Ce ati facut pentru asta, si cum a decurs? tongue

Răspuns Câştigător
| Seline a răspuns:

Ne-am batut cu frisca big grin

3 răspunsuri:
| anita92 a răspuns:

Cele mai frumoase surprize sunt cele mici big grin de obicei ii dau un sms cand nu se asteapta, sau il sarut atunci cand e preocupat de altceva... Lucrurile mici si simple au cel mai mare efect big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intotdeauna il suprind cu ceva nou.Fie ca e un cadou sau ca iesim undeva cateva zile, mereu se bucura de asta, mereu apreciaza. Noi ne punem de acord in absolut toate problemele, toate chestiunile si de obicei amandoi hotaram ce facem si cum facem.Intotdeauna daca nu vin eu cu ceva nou, vine el si daca nu vine el cu ceva nou, vin eu! happy

| killer a răspuns:

Super