| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi cum va surprindeti iubitul sau cum il faceti fericit? happy

17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ah,Raluca...in toate felurile si-n orice mod, ar trebui sa scriu o carte intreaga despre asta!
Stii, am un creier si o inima, fara vreuna dintre ele n-as fi eu, asa ca imi pun creierul in slujba inimii si merg pe drumul surprizelor cu statie finala fericirea.
Prea romantic raspunsul meu?
Nu-i nimic.
E adevarat.
happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer să mă surprindă el pe mine, nu invers!
Pa, pa.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Oh sheet. Aia da surpriza!

| Mussette a răspuns:

Pai, depinde acum de moment.
Sa nu ramana prea surprins. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| RedDeath a răspuns:

Maruntisurile,amanuntele pot uneori sa valoreze destul de mult, sau o tinuta mai provocatoare in dormitorhee hee
Dar lasant chestiile la care doar baietii se gandesc, ma tot bate gandul sa pun intr-o dimineata niste cuburi de gheata intr-o galeata si sa le arunc pe iubitul meu - cine stie ce viseaza, macar sa il deranjez!hee hee

| anonim_4396 explică (pentru RedDeath):

Cred ca e de ajuns un pahar plin cu apa!laughing)
Cu siguranta voi incercahee hee)

| NoRegretsxx a răspuns:

Sa ne faca ei pe noi, ca in mod automat vor fi si ei laughing)

| NoRegretsxx a răspuns:

laughing iubitul tau e foarte multumit de tine in cazul asta.

| BlackChocolate1 a răspuns:

Prin simpla noastra prezenta!

| FaraSareDoi a răspuns:

Dacă aș avea unul, i-aș lua bere, presupun.laughing)

| EdiShadow a răspuns:

Nu trebuia sa faci ceva maret, nu baga comentariile rautacioase, oral, bla bla.

Uite eu sunt baiat si cred ca cel mai dragut lucru' si incepi si ziua bine, e sa-i faci micu dejun, cel putin asta m-ar incanta pe mine.

Lucrurile micute sunt cele mai speciale, nu trebuie sa-i faci cadou, ceva micut si dragut, marunte, arata-i.

| CheshireDeadCat a răspuns:

Oral până-n gât de 30 minute.
Preludiu special.
Prăjiturele, biscuiţei, copturi făcute de mine.
Îi cumpăr pe nespus de veste o bere şi îi zic că toată ziua sunt la dispoziţia lui.

| Flutu012 a răspuns:

Cu un zambet! big grin

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Flutu012):

Pai tu esti trista in general de ramane surprins cand zambesti?

| Flutu012 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu mah ...eu zambesc big grin

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Flutu012):

Bine asa!