| Ghiocelul a întrebat:

Fetelor, dacă v-ați prinde partenerul făcându-i sex oral unei alte fete ce ați face, pe cine ați lua la palme mai întâi, pe el sau pe panaramă?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident pe baiat!
Ce treaba am eu cu femeia aia, cu ce ar fi vinovata ca boul de iubit se duce la altele?
Evident, este vina lui in totalitate si aluia i-as trage suturi in dos, sau palme peste ochi.
Iar aia nu-i panarama deloc, este posibil ca ea nici sa nu stie ca el este intr-o relatie, deci, este nevinovata.

| mihai69 a răspuns:

Mai bine și-ar da singură, că nu l-a lăsat când a vrut să-i ofere ei același „tratament", acum o lună...

| aXy99 a răspuns:

Ea ce vina are? Poate nici nu stie ca respectivul este intr-o relatie laughing

Aaa...gelozia.

| deeeaqq a răspuns:

Pe el îl bat, n am treabă cu fata aia

| NameInUse a răspuns:

Am doua maini. Ii iau la palme pe amandoi in acelasi timp.

| GHoST013 a răspuns:

Depinde de femeie.
Dar cel mai probabil tu-ti iei bataie.