| RigorMortis a întrebat:

Poți provoca orgasm unei fete doar făcându-i oral?

17 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu siguranță! Dar numai dacă ești priceput. Altfel, e posibil să-ți iei mai degrabă o palmă peste ceafă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, daca stii sa dai limbi bine.

| kandaraki a răspuns:

Desigur, doar daca te pricepi ce sa faci cu limba!

| RigorMortis explică (pentru kandaraki):

Țin sa menționez că sunt fată

| kandaraki a răspuns (pentru RigorMortis):

Raspunsul e acelasi, o fata tot poate provoca orgasm unei alte fete doar stiind sa foloseasca limba

| RigorMortis explică (pentru kandaraki):

Nu, întrebam asta ca sa stiu pentru iubitul meu

| kandaraki a răspuns (pentru RigorMortis):

Tu intrebi ca sa stii pentru iubitul tau daca el tie iti face oral tu primesti placere?
tu intrebi lumea daca iubitul tau iti face oral atunci tu vei primi placere?
tu intrebi pe altii daca tu primesti de la ceva placere?
esti toanta rau de tot

| RigorMortis explică (pentru kandaraki):

Nu întreb daca imi provoacă plăcere si întreb daca Mi-ar putea provoca orgasm. E altceva.

| kandaraki a răspuns (pentru RigorMortis):

Tu esti proasta rau, tu singura nu stii ce intrebi ))
de unde naiba sa stie lumea ce si cum iti provoaca tie o anumita stare?

| RigorMortis explică (pentru kandaraki):

Da, mulțumesc dar in afara de a ma face toanta si proasta nu m-ai ajutat cu nimic. Daca m-ai vazut asa proasta cum crezi, de ce ai mai raspuns?

| kandaraki a răspuns (pentru RigorMortis):

Din gluma si pierdere de timp ti-am raspuns.
cum ar putea sa te ajute cineva cand dai intrebari ilogice?

| RigorMortis explică (pentru kandaraki):

Bine ca am eu întrebări ilogice, data viitoare poate iti pierzi timpul in alta parte si nu mai jignești aiurea.

| JustStitch a răspuns:

Da, poti

| Kira5854 a răspuns:

Uneori, sexul oral poate ajuta mai mult la excitare decat la orgasm, de aceea deseori e folosit ca preludiu, insa poti incerca asta: https://www.youtube.com/watch?v=i3zm_7bVTG8
undeva pe la minutul 1 o sa gasesti ce ai nevoie;)

| xXxPussySl4y3rxXx a răspuns (pentru Kira5854):

Da,daca folosesti si dintii

| Kira5854 a răspuns (pentru xXxPussySl4y3rxXx):

De ce? Tu asa faci? happy

| IamJoKeR a răspuns:

Bineinteles ca da