| alexuta4you a întrebat:

Fetelor de ce credeti cca baieti nu mai sunt romantici?

Răspuns Câştigător
| MititiCa a răspuns:

Pentru ca noi fetele in general, ne multumim, si daca avem langa noi un baiat care da din gura mult, care se lauda cu cate fete a avut el, care e prea mandru de el si de felul in care arata, si ne obisnuim asa. nu mai cautam acei baieti speciali, care chiar te iubesc pentru ceea ce esti, si nu te iubesc pentru ca ai bani, pentru ca esti extraordinar de frumoasa. parerea mea.
daca noi am aprecia acei baieti simpli, care ne iubesc cu adevarat, si nu "machomenii" din zilele noastre, ar sta cu totul diferit lucrurilebig grin.
Pa, pa!tongue

| alexuta4you explică (pentru MititiCa):

Ai mare dreptate

| MititiCa a răspuns (pentru alexuta4you):

Mersilaughing

| MititiCa a răspuns (pentru alexuta4you):

Multumesc pentru fundita>big grin

11 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nu este adevarat, exista baieti romantici, dar cel mai romantic dintre ei este super-uimitorul-nemaipomenitul-super bunocul Bacemilove struck scrie niste poezii absolut ahhlove struck

| anka89 a răspuns:

Slabe sanse, in ziua de azi? nuuuuuu.Nu sunt toti, dar cei care au ramas sunt pe cale de disparitie

| NoNameo a răspuns:

Cativa mai suntem romantici... eu unul de fel stiu sigur ca sunt dar numai suntem multi dar toti baietii sunt romantici dar le este frica sa o arate...

| alexuta4you explică (pentru NoNameo):

Frica de ce?

| nesuferit a răspuns (pentru alexuta4you):

Frica de voi fetele laughing

| awsome1 a răspuns:

Eu unu de fel sunt romantic daca vrei id meu e seb_seby7

| sylar2007 a răspuns (pentru awsome1):

Da esti foarte romantic de asta dai si id-ul tau la toate fetelelaughing

| madyddd a răspuns (pentru awsome1):

Ce romanti esti tu! iti dai ID la toate fetele. laughing