| Joedefault123 a întrebat:

Fetelor! Ejacularea prematura este o problema?

Răspuns Câştigător
| SameMistake a răspuns:

Daca dai de virgine care nu au ele prea mare habar despre cum trebuie sa fie sexul, nici nu isi vor da seama. Dar in timp vor fi deranjate, daca veti avea o viata sexuala a cuplului activa.
Daca nu-i virgina, pentru majoritatea, da, cam e o problema. se rezolva prin mai multe experiente sexuale.
Numai bine!

3 răspunsuri:
| CGF31 a răspuns:

Buna, da este o problema. Daca s-a intamplat cuiva poate o fi fost din cauza emotiilor. Se poate sa nu satisfaci persoana de langa tine. Daca s-a intamplat o data sau de doua ori nu e problema. Daca persista problema de mult timp ar fi cazul sa consulti un medic ginecolog.

| InaMada a răspuns:

Asa si asa. La inceput cand am facut-o cu iubitul uneori era uneori nu. Nu puteam intodeauna sa ajung la orgasm dar aveam si mici dureri deci ma multumeam ca nu aveam dureri dar mi-ar fi placut sa am orgasm.

| Tataru69 a răspuns:

Da, fratemeleu e o problema, deoarece nu satisfaci persoana iubita sau vreo tarfa(asta nu conteaza), lasa laba si fa mult sex, se rezolva happy
Funda!?