| UnuAltu a întrebat:

Cum sa impiedici sau sa rezolvi problema cu ejacularea prematura sau cum si zice... doar sa stiu, sa imi fac baza!

Răspuns Câştigător
| elenaA_9063 a răspuns:

Nu e nevoie sa te duci la medic. Se rezolva in timp, cand dobandesti experienta si stapanire de sine. Cauta pe net, exista niste exercitii speciale ca sa scapi de problema...

2 răspunsuri:
| UnuAltu explică:

Stiu ca filmele porno "daca te masturbezi " din cauza asta ai ejaculare precoce, acum nu stiu sigur mai astept raspunsuri

| Dorinel a răspuns:

Se numeste ejaculare precoce si asta se poate rezolva cu un medic specialist sau am vazut nu stiu prin ce ziar ca filmele porno ajuta la inlaturarea acestei problemi.