| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, in ce zone baietii se excita cel mai tare si mai repede la atingeri?

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sa te joci in parul lor, sa ii bagi unghiutele in piele, sa te joci in zona buricului, sfarcurile, sa-l saruti din ce in ce mai jos, sunt foarte multe ca ei se excita usor!

| Farcas a răspuns:

Depinde de fiecare, dar majoritatea se excita cel mai tare la...penis.Dar si pe spate, daca ii zgarii usor, gat sau lobul urechiiwinking
Gaseste`i tu zonele erogene, e mai tentant asa smug

| Anecherry a răspuns:

Uita-te aici: http://www.imaginelife.ro/......a_barbati/
cred ca ai toate informatiile necesare:).

| VodkaCoca a răspuns:

Adreseaza intrebarea asta baietilor ca ei stie sa-ti raspunda cel mai bine, happy.

| Ana a răspuns:

Pe gat si in zona penisului big grin

| gagica a răspuns:

Depinde de baiat... unuii iubesc sa fie muscati usor de ureche, altii iubesc sa fie sarutati pe git...depinde la baiat la baiat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ii bagi CURU In penis atunci moare baiatu de excitatewinking