| deea_7452 a întrebat:

Cum se excita cel mai repede si in ce fel si in ce zone un baiat?

11 răspunsuri:
| Allexis a răspuns:

Numai la cuc va e gandu`... Incearca sa-l saruti pe gat, sa-l mangai pe penis, sa ii saruti penisul. E suficient sa il exciti repede si de durata.

| LeuTz a răspuns:

Vai e complicata treaba asta ca fizica cuantica. Daca vrei sa il exciti cat mai repede si cat mai bine incearca sa ii umbli la "jucarie". Daca nu vrei sa ajungi asa departe, respira-i in ureche, saruta-l pe spate, musca-l de ureche dar nu pana ii da sangele.

| anonimul a răspuns:

Te cracesti, te invartesti, si in p**a te izbestilaughing

| Ruxandra_8921 a răspuns:

Draga mea, rezolvarea problemei tale vine de la sine.barbatii in general sunt o unitate erogena.de regula primul pas ar fi sa exprimi putin mai multa pasiune in sarut, srautul bineinteles incepe de la buze si se poate termina in varful degetelor, dar cel mai mult si mai mult le place sa-i saruti in zona intima...inseamna extazul suprem pentru ei daca stii cum sa o faci.incepe usor ca sa ilamgesti putin dupa care dupa cum simte intensifica miscarile nu exista un standard,doar fa cum simti,in special atunci cand ajungeti la actul in sine,arat-i ce simti pentru ca majoritatea barbatilor ajung la orgasm datorita orgasmului femeii care isi exprima foarte bine starile,trage-l de fund spre tine,geme-i in ureche, fara exagerari, incearca pozitia doggy style care ii face sa simta ca domina si sunt potenti le ofera posibilitatea de a satisface in acelasi timp si femeia dar o si stapanesc in acelasi timp...si nu uita ca totul e permis in pat, pune-ti imaginatia la treaba si daca ii arati cat de mult ti-l doresti intotdeauna isi va dori sa aiba relatii cu tine, ba chiar va avea si fantezii.mult succes!

| YoungHomie a răspuns:

Muscal de ureche pana ii faci gaura sa ii intre un cercel:))

da deci glumeam...:D:))

uite aici site'uri unde gasesti
http://www.imaginelife.ro/......a_barbati/
http://www.flu.ro/......arbat.html
sper sa te ajute daca nu mai cauta pe google ca sigur gasesti dar si la raspunsurile anterioare fetele au dreptate dar el se excita si atunci cand te atinge pe tine in zonele :)) "tale"

sper sa te ajute ciao:*

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

De ce repede te grabesti, ai multi pe lista : vreau si eu crying

tongue

| nuamPleaca a răspuns:

Daca stii sa saruti poti sa il exciti si asa happy de ex. eu ma excit f. repede =D

| xD_9502 a răspuns:

Pai majoritatea baietilor sunt ca un buton pe care il apesi si sunt gata excitati laughing
nu'i foarte greu.
sufla'i putin in ureche sau saruta'l pe gat si e gatarolling on the floor

| BeFreeDJ a răspuns:

Pull The Handle!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu atinge penisu si gata