| Michael6996 a întrebat:

Fetelor, la dezvirginarea voastra cu prietenul v-ati dori ca si el sa fie virgin sau nu?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Încă mai există asemenea băieţi?
Ar fi un lucru foarte plăcut,extrem de plăcut să ştii că nu au fost alte mulţimi de fete înaintea ta şi că el ţi se dedică ţie complet.
Astfel,momentul ar fi mai special,mai deosebit,deoarece ştii că el ţi se dedică ţie trup şi suflet.
Când băiatul a trecut de etapa dezvirginării,pentru el dacă fata este pură şi încă neatinsă,momentul va fi un moment oarecare,lipsit de farmec şi pentru el nu vei fi altceva,decât o altă fată.
Dar când amândoi sunt în aceeaşi situaţie,toate trăirile,emoţiile,sentimentele vor fi trăite mult mai intens.
Ştii că lui îi va păsa de faptul că ai aşteptat atâta timp pentru ca momentul acesta să fie special.
Cred că orice fată şi-ar dori ca şi băiatul să fie în acceaşi situaţie şi să nu fie tratată precum un obiect de uz personal pentru satisfacerea plăcerilor personale.
Aşadar,eu da,mi-aş dori,sincer.
Împreună,totul va trece mult mai uşor şi mai plăcut.
Şi prima oară nu se uită niciodată.
Atât în cazul fetelor,cât şi al băieţilor.
Nu îţi vei aminti cum a fost a doua oară, nici a treia oară, numai prima.
Acest moment nu-l vei uita niciodată.

6 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Din punctul meu de vedere este mai bine ca baiatul sa fie mai experimentat decat sa fie virgin pentru ca daca este mai experimentat stie cum sa te ia sa te faca sa te relaxezi, sa faca sa nu te doare asa de tare asta o stiu din propia experienta dar acum depinde de preferinte in primul rand conteaza ca el sa te iubesca cu adevarat si dupa aia conteaza daca este sau nu virgin

| stef87 a răspuns:

Argumentele aduse de majoritatea fetelor sunt usor gresite dupa parerea mea. In primul rand daca are vreo boala grava, nu stiu de ce s-ar risca si pe de alta parte indiferent a cata relatie sexuala e, exista metode de protectie.
Ca experienta...de parca ar trebui sa piloteze avion sau mai stiu eu ce! Daca nu stie cum sa te trateze in pat si e barbar, cam asa se va comporta mereu; comportamentul, personalitatea...se modifica atunci cand esti mic, nu la maturitate!
Important e ca partenerii sa se inteleaga unul pe altul, sa aiba rabdare cu celalalt si astfel nu va fi nicio problema in ceea ce priveste virginitatea.
Dar cum sa mai vorbim de toate astea cand sexul a devenit o joaca?

| Alycaaaa a răspuns:

Eu una nu mias dorii ca pr meu sa fie virgin deoarece ar insemna sa nu stie sa ma protejeze si sa aiba grija de mine.Dar mia placea sa fie virgin dar sa stie sa ia toate masurile si sa aiba grija de mine. funda pls pls pls:X

| Dakota a răspuns:

Daca este virgin sunt cele mai mici sanse a te imbolnavi...
Daca nu este virgin asta inseamna ca are experienta.
Acum nu stiu care ar fi cea mai buna oportunitate.
Oricum eu am facut o cu un tip care nu era virgin. si era cu 2 ani mai are de cat mine.Acum depinde si de persoana si daca o iubesti big grin

| Costică_6760 a răspuns:

Dacă vrei să fie o experiență-fulger, e de preferat să fie ambii parteneri virgini.

| SoNiA123 a răspuns:

Daca ambii parteneri sunt virgini sau nu au trecut prin nicio experienta sexuala, indiferent cat de mica, atunci va fi fff greu pentru amandoi sa mentineti un ritm, lucrurile vor evolua super slow in pat, si.va va fi greu sa va obisnuiti ce unde si cum vine... daca unul dintre ei are cel putin o experienta in spate va explica celuilalt, va fi mai usor si mai placut.deci...daca va iubiti nu conteaza, dar mai bine ar fi sa stie cate ceva laughing