| LearnToUseGoogleForStupidQuestions a întrebat:

Fetelor le plac baietii inalti? ( + 1.85 )

Răspuns Câştigător
| Roshketz a răspuns:

Nu se poate generaliza asupra acestor tip de preferinte. Depinde de fata. De exemplu, fetelor inalte, evident ca le plac baietii inalti(mai inalti ca ele)...sau cel putin asa ar fi normalthinking iar cele mai scunde nu cred ca se ghideaza prea mult dupa inaltime, avand in vedere ca nu asta defineste calitatile unui omhee hee

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am inaltime de 1, 80 cam asa.winking

| IloveME a răspuns:

Depinde d ele.nu toate suntem la fel.
eu da, ador baietii inaltzi si brunetzi!
faza ca si eu sunt inalta si imi place sa port tocuri.

| ascovit a răspuns:

Mai depinde si de fata.

Imagineaza-ti o fata de 1.50 thinking cu un baiat de + 1.85 thinking

Depinde acum, tu te referi la aspectul fizic, thinking, pai nu mai trebuie sa fie si frumos?;-D

| Adorable a răspuns:

Nu conteaza inaltimea unui baiat!
Conteaza sa il iubesti asa cum este, cu bune si cu rele!
Sufletul si caracterul nu constau in inaltimea baiatului.

| simiiii a răspuns:

Hai bunaa! Mie una imi plac baieti inalti, dar nici prea, prea. cam de 1.80 ar fi perfect:Xbatting eyelashes

| Alleee18 a răspuns:

Depinde mult de inaltimea fetei.Da, de obicei noi fetele preferam baietii mai inalti.Prietenul meu are 1.95 parca laughing.Nu e o problema.Din contra, ia-o ca pe un MARE avantaj love struck :p

| Bog15 a răspuns:

Depinde de fata big grin

| lolly_3072 a răspuns:

Pai,daca esti inalta sigur iti placsmug
dar daca esti scunda si ca sa'i ajungi la umar trebuie sa urci pe un scaun.straight face

| Irinna a răspuns:

Da.fetele mereu prefera baietii inalti(sa aiba cel putin cu 10 cm mai mult ca ele. fetele trebuie sa poarta si tocurilaughing).din cate fete cunosc toate vor baieti inalti.

| Astaeparereamea a răspuns:

Inalti,inalti dar nici chiar calare pe cal

| ruginiz a răspuns:

Mie una, da big grin intalti in general. acum se nimereste ca prietenul meu sa aiba 1, 90 laughing dar nu e o regula, am avut si mai putin inalti happy

| Levana a răspuns:

Depinde, că eu, de-un metru şi-un şniţel, nu vreau să-mi iau bărbat de 2 metri care să se aplece dacă mă pupă sau aşa...contează să ne potrivim cât de cât la înălţime.

| LadyM_7443 a răspuns:

Fetelor le plac baietii inalti in aceeasi masura in care baietilor le plac fetele cu forme.

| MariaN_3122 a răspuns:

Pai doar unele au pretentia asta. Am o vara caare are 1.60 da sta numa cu baieti de 1.80 chiar mai inalti deci intreab-o si tu daca ai pe cineva ce fel de baietiii plac si multe chestii fizice.

| dianca a răspuns:

Fiecare cu gustul lor. mie una'mi plac

| LuCkCian a răspuns:

Ce gusturii bune avetii happy