| madalina_1786 a întrebat:

FETELOR ma ajutati va rog si pe mine? imi puteti da cea imagini cu tenisi, tricori, blugi...[haine]
sa fie ceva la moda, frumos dar nu decoltate sau cu tocuri, trec in clasa a 8 si a vrea sa imi schimb putin stilul de imbracaminute, a si daca putei cateva tunsori la moda dar sa fie scurt ceva in genul ca si selena gomez daca puteti. Multumesc :*... FUNDITSZA :* [scuze categoria]

Răspuns Câştigător
| niicoopiitiic a răspuns:

Acum la moda sunt rochitele si pantaloni cu tur, inflorati; pantalonii aceia cu tur sh cu o curea niste balerini sau sandale sh un maieu larg, nu foarte stramt sta bine pe oricine, mai ales daca esti inalta...
Tunsoare... acum se poarta bretonul drept si asimetric :*
Bafta :*

7 răspunsuri:
| deluXxe a răspuns:

Schimba categoriaa Te rog! :*