| nucaraata a întrebat:

Salut tuturor. Trec in clasa a saptea si chiar as vrea sa imi schimb stilul sa fiu si eu "LA MODA". Deci daca ati putea sa imi dati niste site-uri de imbracaminte sau sa imi explicati cam ce imi vine bine, as vrea sa ma ajutati. Dau funda primului care raspunde.

Răspuns Câştigător
| xcocaineee a răspuns:

Pfoai. Anul asta se poarta stilul vintage, cu flori.Hainele de genul asta sunt de obicei destul de scumpe, dar poti sa le cumperi acum, la sfarsitul verii, de la sales 70%, 80% off. Iti pui o camasa din matase mai larga, o fusta cu floricere mici, o pereche de balerini sau pantofi cu toc. De obicei la tinuta asta se poarta platformele din lemn sau chestii de genu. Iti accesorizezi tinuta cu diferite bratari de bun gust. Daca iti pui acesorii la 3 lei din plastic vei arata oribil. Nu stiu daca te-am ajutat, orienteaza-te si tu thinking

4 răspunsuri:
| Pinck0 a răspuns:

E greu sa-ti spun, daca nu te cunosc. Dar.eu ti'as sugera sa te imbraci cum crezi ca te simti mai comoda.Adica.e chiar usor sa-ti alegi hainele.Depinde si cati ani aihee hee Dar. tine minte.nu te imbraca batraneste.Asa mai indraznet, cu culori cat mai vii. Nu stiu daca te'am ajutat, dar fi doar tu!

| intelectualul a răspuns:

Fara poza, cum vrei sa-ti spunem ce-ti vine bine? Astept funda.

| Layla33 a răspuns:

rolling on the floor) Nu are nimeni cum sa iti explice ce iti vine bine daca nu te vede. Tu trebuie sa iti dai seama ce stil ti se potriveste nu doar sa porti ceva pentru ca e la moda, adica daca porti ce poarta toata lumea, unde sunt originaliatea si personalitatea?

| mess a răspuns:

De unde esti?