| detty24 a întrebat:

Fetelor pe voi va deranjeaza cand uneori prietenul vostru desi e cu voi se uita dupa fete frumoase? Nu chiar sa observi si tu dar, totusi se uita...

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Stiu ca e deranjant dar asta e nu se poate schimba nimic in privinta asta, dar asta nu inseamna ca nu va iubim...happy
Tu cand mananci o prajitura nu te uiti la celelate ca sa vezi daca ai ales-o pe cea mai delicioasa? big grin chiar daca ai dat turul intai pe urma ai facut alegerea happy

| detty24 explică (pentru lpavel):

happy mersy *-*
acum nu de parca noi nu am fi la fel, la fel si fetele se mai uita la alti baieti dar o privire nu inseamna ca nu.mi iubesc partenerul, sunt fete crizate de alea cu figuri in cap care ar face scene de gelozie acolo p loc dar eu nu.s genu, mie mi se pare normal sa va uitati k doar ce, i frumos si la dumnezeu ii place si o fata s-ar uita la o alta fata daca e frumoasa. asa si baietii se uita, si cam aici se termina povestea, vroiam doar s vad cine cum gandeste tongue

| lpavel a răspuns (pentru detty24):

Wow! Imi place cum gandesti! De-ar gandi toate ca tine ar exista mai putine certuri... happy esti demna de apreciat!

10 răspunsuri:
| Densis a răspuns:

Nu am avut parte de asemenea baietii laughing)

| Oana92 a răspuns:

Prietenul meu face asa la inceputul relatiei...pana am inceput si eu sa ma uit dupa alti barbati. S-a lecuit de atuncihappy

| raluk27 a răspuns:

In principiu nu ma deranjeaza. Si eu ma uit daca vad un tip care arata binetongue E normal sa te uiti. Faptul ca ai iubit/a nu inseamna ca trebuie sa fii si orb.Dar bineinteles, totul sa fie cat mai discret posibil.In schimb ma deranjeaza daca eu vorbesc sau suntem pe strada si el isi "rupe gatul" dupa una, se intoarce dupa ea cu jumate de corp, la modul cel mai evident. Am intalnit un tip care facea asa si cand i-am spus ca ma deranjeaza mi-a explicat ca asta e un mod de a se face dorit. Adica il ochii celei dupa care se uita, el, fiind cu iubita apare ca "fructul interzis", mai ales daca si ea il priveste.

| Vix999 a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza atata timp cat nu ramane ca statuia salivand dupa respectiva. Dar asa ca se uita...n-am treaba.

| Schatzyyyyy a răspuns:

Da,e ceva logic sa ne deranjeze! Asa cum lor nu le place sa ne uitam dupa altii, nici noi nu "avem voie'! Dar eu consider ca, de aceea are ochi sa se uite! Partea a doua e ca, se poate uita, doar cu uitatul ramane, daca, te iubeste cu adevarat, daca nu te iubeste cu adevarat!

| mariumarius a răspuns:

"acela"clar nu este"prietenul"vostru

| BebelushaRoz a răspuns:

Normal ca ne deranjeaza, nimanui nu i-ar conveni ca partenerul sa saliveze dupa altele, mai ales daca e de fata partenera

| rebeca22 a răspuns:

Da normal ca ma deranjeaza si ii spun sa nu o mai faca chiar daca e in zadarlaughing)