| LordCristobal a întrebat:

Fetelor,sa zicem ca mergeti la un baiat acasa ca sa faceti dragoste.In momentul in care va dezbracati observati ca baiatul are chiloti cu trompita de elefant.laughing)
Ce reactie ati avea in aceasta situatie?laughing))

Răspuns Câştigător
| ILoveBlackCats a răspuns:

Pf. Nicio reactie. As continua mai departe, tu ce crezi.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pe bune... Ce mai contază ambalajul?

| dullcat a răspuns:

Alta intrebare stupida.Pentru femei exista tot felul de imprimeuri la lenjerie.Pentru barbati trebuie sa existe numai din bumbac simplu, pe alb, gri, bleomarin, negru in conceptia ta? Probabil tu esti din ala care face misto si de camasi sau multe altele.

| sammie a răspuns:

Doamne, te-ai lovit la mansarda in ultima perioada. Asa continua. Ce vrei sa zic? " Ba plec acasa si nu mai facem nimic ca ai chiloti cu trompa de elefant. "