| LordCristobal a întrebat:

Salutare oameni dragi!
Fetelor, sa zicem ca dupa o intalnire reusita la restaurant mergeti la baiat acasa.
Cand ajungeti la baiat casa descoperiti ca baiatul are o camera plina de papusi de tot soiul.
Fetelor ce reactia ati avea daca ati fi in o asemenea situatie?

Răspuns Câştigător
| AdioTPU a răspuns:

Poate o fi vreo colecție de-a surorii, mamei sau bunicii lui, cine știe. Asta in caz că locuiește cu familia. In caz că sta singur, poate are un fetish pentru păpuși. Nothing bad. Bine că nu are o camera plina cu arme big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După ce am văzut Anabell, m-aș cam căra din camera aia și de lângă el. Cine știe de la ce second-hand o luat păpușile alea și ce Satan/demon/fantomă o șede în vreuna. happy

| NimanuiNuIiPasa a răspuns:

Sa se asa cu papusile nu cu mine