| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, se apropie Sfantul Valentin si sunt putin indecis. Ce cadou sa ii cumpar prietenei mele? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| alyn21 a răspuns:

Mai bine te daruieste-te pe tine,inchiriaza o camera la hotel, lumanari, vin...sex

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Noi nu o cunoastem pe prietena ta ca sa-ti zicem ce cadou sa iei. u o cunosti, u stii ce-i place! mai ganditi si voi cu capu de sus k nu-i greu

| JustDoIt456 a răspuns:

Ar fi frumos sa-i daruiesti 1 sau mai multi trandafiri si pe linga o cutie cu ciocolate. Acum sunt diferite cutii in forma de inimioare. Mie mi-ar placea :*

| Woody_Claw_1994 a răspuns:

Poti sa ii oferi o zi de neuitat, cina romantica, o plimbare.Eu sunt fata si stiu ce vor fetele, poti sa ii cumperi o jukrie de plus uriasa, trandafiri sau poate chiar si un inel de logodna. Sper k te.am ajutat, succes!

| Ciofii a răspuns:

O cina romantica...lumanari vin ...sex