| Puffaryn a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare se apropie S. F Valentin si nu stiu ce cadou sa-i fac prietenei mele daca stiti ceva spuneti-mi si miebig grintongue

Răspuns Câştigător
| イリーナ a răspuns:

Pai.ori ii faci un CD cu melodiile ei(voastre preferate)...ori ii oferi un buchet discret de trandafiri rosii si sa faceti multe poze pe care sa le aveti mereu.

3 răspunsuri:
| Artemis94 a răspuns:

O tura de shpping big grin asta ii place oricarei fete happy

| TimpFaraTimp a răspuns:

Un album cu poze cu voi doi

| ioanais a răspuns:

Sunt multe variante, uite ai aici cateva exemple http://www.cuidei.ro/2012/02/01/cadouri-de-sf-valentin-pentru-ea/. Important e sa fie ceva cat mai personalizat: daca ii iei o rama foto pune si o poza cu voi doi, daca ii iei un CD sa fie cu melodii care stii ca ii plac sau cantaretul preferat, ceva care sa arate ca te-ai gandit la ea si ai depus efort:), adica nu te-ai dus pur si simplu in magazin ai pus mana pe prima chestie rosie si cu inimioare si gata. Mult succes!:)