| RAY a întrebat:

Fetelor, sincer, ati accepta un iubit virgin? As vrea si argumente

Răspuns Câştigător
| Dalmore a răspuns:

Vreau bărbat, nu copil să-l cresc. Dacă eram adolescentă încă, era altceva. Nu mai sunt la vârsta la care să am răbdare cu toți fraierii asociali

50 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| ElisaAna a răspuns (pentru RAY):

De ce as da un raspuns pe care nu il cred, tu te auzi?

| ElisaAna a răspuns (pentru Blueskyy1):

Nu, pe mine inca nu m-a dezvirginat nimeni :*

| Blueskyy1 a răspuns (pentru ElisaAna):

Foarte bine dragă, ai whatsapp?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mă băga în aceeași oală cu Plato, eu iau sexul foarte în serios, i-am răspuns lui RAY în bășcălie de sanchi.
Dacă spui că nici una nu vrea virgini, întreabă-o pe aia care m-a dezvirginat pe mine. A fost iubirea secolului 20, după ce au intrat rușii în Cehoslovacia. Era să izbucnească război atomic atunci, dar după ce au auzit ce am făcut noi doi, eu și tipa aia, au renunțat...

| Justme1997 a răspuns:

Da, nu vad de ce nu. Nu il face cu nimic mai bun sau mai rau decat altul care a facut sex deja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sadrian46):

RAY e amuzant nu-si da seama ca Depinde de oameni, de experiente. De caractere.

Alte vremuri acum o dam pe combinatii aiciZ

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca depinde de fiecare in parte, dar daca crezi toate minciunile unde ajungi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru RAY):

Ajungi unde ești tu acum, adică nicăieri.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Paul754880338):

Nu, dar fără el, nu ai ce detona. Relația face fâs și se stinge.

| RAY explică (pentru sadrian46):

Eu privesc empiric lumea nu prin credinte, empiric observ ca majoritatea fetelor nu aleg bebelusi, virgini

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru RAY):

Cum ai făcut sondajul? Ai sondat adânc?

| RAY explică (pentru sadrian46):

Dar tu chiar crezi ca fetele vor virgini hai sa fim seriosi, oare de ce un barbat e virgin la 25 de ani sa spunem ca e prea frumos oare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De ce ai crede ca sunt minciuni? Alea care zic ca vor sunt si ele sau au credinte ele ca un virgin poate tine mai mult la ele.
Chiar si daca ar fi minciuni, ce conteaza? Nu ajungi nicaieri daca te contrazici. Asa ajungi virgin pana mori. laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Deci daca ai cancer e ok sa bei urina sperand ca te vindeci

| RAY explică (pentru Dalmore):

Bravo nota 10 pentru raspuns, o femeie matura, inteligenta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru RAY):

Dacă asta te vindecă, e ok!

| RAY explică (pentru sadrian46):

Te mentine in iluzi si false credinte nu te vindeca

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru RAY):

Hai să definim credința, și apoi să decidem dacă te vindecă sau nu.
Am ca mărturie în care cred (este credința mea) din Biblie, când Isus spune unei femei ( tocmai avusese loc o vindecare spontană),
- Credința ta te-a vindecat.
Deci hai să definim împreună eu și dta ce este credința ți apoi discutăm mai departe. Eu am deja definiția mea, dar te aștept pe tine, să îți dau cu replica peste bot.
Folosesc în mod voit un limbaj suburban ca să te trezesc din somnul cel de moarte al rațiunii, în care te complaci.

| Mosotti a răspuns (pentru Dalmore):

Daca arata f bine si te atrage, o sa vrei fara sa vrei. Ce, parca in adolescenta va invata cineva? Va descurcati voi, totu e sa va placeti mult, si asa e la orice varsta.
Daca nu te atrage fizic, normal ca zici ce ai zis.
Si oricum mai in gluma mai in sesior, voua femeile va cam placeau copiii, asa ca...nu e o problema. Macar e deja mare, nu mai tipa, plange, face pe el.

Bine, intial o sa vrei, daca e asocial si cu probleme de socializare mari, cand te atrage f tare, o sa ii zici tu ca il aduci tu pe calea cea buna, o sa incerci, nu o sa pleci din prima, daca nu si nu, clar ca nu o sa mai vrei.