| eu9696 a întrebat:

Fetelor, daca prietenul/iubitul vostru ar vrea sa va faca sex oral, ati accepta? Sincer.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu ca barbat nu i-as cere asa ceva. Cum sa o mai saruti apoi?

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mai,o sa gasesti multe raspunsuri contradictorii pe aici. Dar alege dupa cum iti spune sufletul, poate mandria neexagerata. Depinde si de varsta..varsta conteaza la chestia asta

| maria999 a răspuns:

Sincer, da as accepta. De obicei baietii/ barbatii vor sa le faci sex oral asa ca atata timp cat tu le faci de ce sa nu-ti faca si ei.

| Hitback a răspuns:

Numa minciuni pe aici... toate zic ca nu si toate au gura plina de ****. Scuzati-mi limbajul dar asa este.

| NoRegretsxx a răspuns:

Duuuh!

| ridhimagupta a răspuns:

eu nu i-as face

| TiniS a răspuns:

Nu as accepta!

| okayhey a răspuns:

Da, as accepta

| LorenaMondiala99 a răspuns:

Da, dar eu nu i-as face lui sincerawinking