| VrRos05 a întrebat:

Ati accepta o relație cu un băiat virgin la 21 ani, fetelor?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu are importanta ca esti virgin, ai niste concepti gresite, nu toate vor actori porno

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat este om destept, educat, respectuos, politicos, curat si foarte inalt si daca as mai fii singura la acel moment, da, sigur ca as accepta.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Foarte inalt, am aproape 1, 80, nu cred că trebuie foarte inalt fiindcă nu arata asa de bine bărbații inalti

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

La 1.80 este micut de statura pentru un barbat.
Nici la selectiile pentru modeling nu poti participa, ca se cere PESTE 1.82m
Un barbat la peste 1.90 arata superb, mai ales daca este subtire si atletic. Iti spun eu ca m-am maritat cu unul si toti din echipa lui erau specimene superbe cu zeci de fete care roiau pe langa ei.

| Violleta2022 a răspuns:

Virginitatea este bine vazuta de majoritatea fetelor, mai ales cand vine de la un baiat cuminte, educat, respectuos si cu caracter frumos.

| Hyperion7 a răspuns:

O zici de parcă a fi virgin e ceva rău, brooohappy
A fi virgin înseamnă respect față de tine, in primul rand laughing
A nu mai fi virgin și a lua contact cu cine știe ce bts, asta e grav, nu faptul că ești încă virginwinking

| sammie a răspuns:

Da. De ce nu? Nu înțeleg de ce atâtea dintre voi puneți sex-ul pe primul loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinceră să fiu, da. Aș lua în considerare și alte aspecte, nu numai virginitatea. happy

| 4evergentleman a răspuns:

Fa bani și te vor acepta multe

| Lrs2015 a răspuns (pentru 4evergentleman):

Cautsponsor laughing

| 4evergentleman a răspuns (pentru Lrs2015):

Ma gândesc că ești băiat, unii stau cu fete pentru bani, deci poți căuta chiar o sponsora dar trebuie sa ai vrăjeală la femei și să fii masculin, smecheras că ele de ăștia sunt atrase nu de bărbați cuminți

| Lrs2015 a răspuns:

Majoritatea ar comenta ca trebuie sa te invete totul si asta e frustrant

| VrRos05 explică (pentru Lrs2015):

Ce să mă învețe?
Să introduc un băț intr-o găleată?

| Lrs2015 a răspuns (pentru VrRos05):

Cu atitudinea asta o sa ramai virgin mult si bine. Meriti ceea ce esti laughing fecioras

| JohnnyPacate a răspuns:

Da ( sunt baiat)