| DSmiley a întrebat:

Fetelor stiti ca din prostitutie se fac multi bani, Ati face asa ceva?

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

De fapt se zice ca, cel mai trist tip de curvă e femeia care se căsătoreşte din interes. O curvă autentică măcar mai schimbă clientul.

17 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Ce diferenta este intre o prostituata, in intelesul comun al cuvantului si o femeie care se marita doar pentru ca tipul are bani, cariera, relatii si ii poate asigura o viata confortabila fara ca ea sa depuna prea mult efort?
Oare chiar te face respectabila o bucata de hartie?

| Hakuouki a răspuns (pentru madyddd):

Diferenta e ca in aia care se marita pentru bani umbla 2, 3 maxim 5...pe cand in cealalta, Dumnezeu cu mila.

| Hakuouki a răspuns (pentru madyddd):

"Ce diferenta este intre o prostituata, in intelesul comun al cuvantului si o femeie care se marita doar pentru ca tipul are bani, cariera" ai intrebat care este diferenta, nu care o duce mai bine.

| madyddd a răspuns (pentru Hakuouki):

De fapt se zice ca, cel mai trist tip de curvă e femeia care se căsătoreşte din interes. O curvă autentică măcar mai schimbă clientul.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Auzi "din prostitutie se fac multi bani" laughing)
am un prieten care frecventeaza cam toate curvele din oras(e unul destul de mic) si mai mult de 50 de lei spune ca n-a dat si cand a dat atat a facut ce nici nu-ti trece prin cap cu ea, unele se mai plang ca nu primesc banii, isi iau si bataie si sunt "violate"

| DSmiley explică (pentru Th3AbSinTh3):

Da mosule da alea sunt pe cont propiu intelegi. adica sunt moarte de foame si sunt e ceva nou pentru ele

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru DSmiley):

Pai astea pe cont propriu mai supravietuiesc, multe le-au luat ciorile si le-au dus in Spania laughing) si sunt multumite ca au ce sa manance. mda in orasele mari sunt si unele care o fac pe cateva sute de euro si in general numai cu staini si prostii platesc(cred ca sunt mai curate si sunt obisnuiti cu preturi mai mari).
mai sunt si saloanele alea de masaj de unde stiu ca le ies ceva bani, dar cel mai bine ar fi sa se apuce de videochat, nu de supt la orice ora in dacie pe dreapta.

| MasterYoda a răspuns:

De ce intrebi, ai luat salariul? sau nu ti-a reusit nicio alta tehnica de agatat?

| RAY a răspuns:

Pai si una care sta cu unu pentru banii ce e sfanta? ubita, nevasta numesteo cum vrei e o prostituata pe termen lung

| Miladincaa a răspuns (pentru RAY):

Inteligent raspuns, te-ai gandit mult pana sa-l scrii sau ai fost inspirat pe moment?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostitutia nu e o solutie, prostitutia este ce aleg oamenii cand nu mai au solutii. Daca ignori bolile, bataile, violurile, nespalatii si taranii, tepele, sansele aproape infime de a avea o familie normala sau ideea ca practic nu prea mai ai viitor dupa ce urmezi o astfel de cale, intr-adevar, prostitutia pare o "meserie" ideala.

I

| Skilline2012 a răspuns:

Se fac daca esti patron. rolling on the floor

| DeeaV a răspuns:

Nu se fac multi bani din prostitutie, cine te-a mintit?laughing O fi ea cea mai veche meserie dar mai bine faci foamea. Tu te-ai prostitua? Nu numai fetele pot face astasmug

| Miladincaa a răspuns:

Intrebarea ta e ca o sabie cu doua taisuri. Totusi sper ca esti constient de faptul ca nu toate prostituatele fac asta din proprie initiativa. Multe ajung sa practice " meseria" asta pentru altii. Dar ca sa iti raspund la intrebare, exista femei si femei. Unele acepta, altele nu. Eu fac parte din ultima categorie

| Nestii a răspuns:

Nu, nu as face asta. rolling on the floor Cine rahat crezi ca ti-ar raspunde cu '' Da, eu as face asta '' Nici alea care vor nu zic nimic. rolling on the floor Mucles toate.

| DSmiley explică (pentru Nestii):

Bravo Ai un raspuns bun dar cunosc pe cineva care face chestia asta si castiga 10 mii 12 mii pe Luna

| Bunica_Gonzalez_1905 a răspuns:

Da dc nu

| M123aria a răspuns:

Da