| Molecula a întrebat:

Fetelor, sunt curios, voi ce urmariti la un baiat? Sa fie frumos (la chip), sa aiba muschi, sa fie smecher, sa fie cuminte sau sa fie indraznet? Daca urmariti alt ceva, spuneti ce, sunt curios.

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Aş putea scrie o carte despre cât de ciudate sunt gusturile femeilor când îsi aleg un mascul.
Majoritatea vor să arate bine, să fie făcut, dar nu plin de muşchi. Să le facă să râdă, să aibă simţul umorului, însă să nu facă glume pe seama nimănui. Să se simtă în siguranţă cu el, dar să nu se bată cu nimeni. Să fie sensibil, dar şi cu o personalitate puternică. Să le facă cadouri drăguţe, dar să nu pară că ar fi ele materialiste. Să se poarte frumos cu prietenele ei, dar fără să se uite prea mult la niciuna. Să le facă declaraţi ide dragoste, dar să nu fie prea siropost în vorbe şi gesturi.
Doar ciudăţenii.

Bineînţeles, mai sunt şi femei normale, care plac un băiat atunci când îl văd, fără să fie cu un tipar în minte.

| Aaanoniiiima a răspuns (pentru Woodenpints91):

Câta dreptate ai avut la faza cu "gusturile ciudate" laughing

11 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Fiecare fata cauta intr-un baiat altceva, depinde de gusturi, desi unele poti spune ca sunt prea exagerate. Uite un exemplu. Mie-mi plac baieti chipesi (totusi ne gandim si la aspect un pic), haiosi, sinceri si sa imi fie si prieten si iubit. Nu ma dau in vant dupa muschi sau super-inteligenta sau alte talente. Sa zicem ca fetele vor cate un pic din fiecare.winking

| unknownn a răspuns:

Di toati wai, sa fie print

| iMaDreamer a răspuns:

Sa fie toate astea la momentul potrivit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie el.Sa aiba acel ceva care sa ma atraga.Sa imi doresc sa fie al meu. Nu cer imposibilul si nu am un gen anume. Sa ma faca fericita si sa ma doreasca cu adevarat in viata lui.Sa fiu pe aceeasi lungime de unda, sa pot comunica, sa avem ceva in comun si sa ne respectam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca n-are minte, totul e degeaba.
Trebuie sa stie cum si cand sa actioneze in orice siuatie.

| LovellyAngel a răspuns:

Sa ma iubeasca, asta urmaresc.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Eu am baiatul visurilor mele, exact asa cum mi-am dorit! Are un corp fantastic, desi nu face sport. E frumos la chip, e indraznet, stie sa faca atmosfera si are simtul umorului. E un baiat cuminte si respectuos. Este tupeist, iertator, bun dar si rau, stie sa vorbeasca si are un farmec aparte! Astea imi plac mie! happy
Funda?

| TheBrainiac a răspuns:

Fiind barbat, iti spun din proprie experienta ca trebuie sa fii bine ingrijit, sociabil, ambitios, jucaus, glumet, protector si sexy. Daca ai toate aceste calitati, poti sa fii prietenul oricarei fete.

| floricica1995 a răspuns:

Sa fie golan!

| Vintila_Crina_1994 a răspuns:

Sa fie indraznet, sa arate bine, daca se plate si cateva patratele, dar asta e optional, si sa se poarte frumos cu fetele.