| LiviuBz93 a întrebat:

Ce preferati fetelor? un baiat cu muschi si f f frumos sau un baiat nu f f dragut dar care va iubeste si va respecta?

Răspuns Câştigător
| DroGhys a răspuns:

Degeaba are muschi daca e un ratat laughing
Intr-adevar muschii ajuta foarte mult la relatii de,, one night stand'' dar dupa, pa! Eu m-am apucat de sala pentru mine nu pentru fete. Cine te place, te place asa cum esti.winking

28 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Si de ce crezi tu ca, acel baiat "cu muschi si f f frumos", nu m-ar iubi si respecta?!
Ce aiurea gandesti

| catal1n07 a răspuns (pentru madyddd):

Se pare ca tu gandesti aiurea. Acei baieti frumosi stiu ca nu se pot limita doar la 1 fata si ca pot avea mai multe. Intr-adevar mai sunt si exceptii dar sa fim seriosi, in ziua de azi cam asa sta treaba.

| LoveSleep a răspuns (pentru catal1n07):

Ești frustrat?
Nu ca eu nu aș fi. Suntem peste 7 miliarde de oameni pe planeta asta iar aproximativ 50 de milioane fac sex chiar acum. Iar eu iti raspund tie pe TPU. Imi vine sa plang.

| RAY a răspuns (pentru catal1n07):

Pentru o fata conteaza mai mult aspectul material, oamenii de stiinta au confirmat faptul ca un fizic atragator atrage o femeie pentru sex,e cand vine vorba de o familie o femeie alege un barbat cu banii chiar daca nu e asa atragator, ca vorba aia stramosi nostri nu traiau din fotomodeling si traiau din mancat, aceste obiceuri sunt transmise noua, barbati vor femei frumoase, sexoase in scimb femeile barbati cu potential financiar asta pentru ca fara banii nu poti trai

| LaLaura a răspuns:

Depinde de fată. Dacă e superficială și se axează doar pe aspectul fizic, chiar dacă el nu o iubește, poate o și bate, dar de, acceptă pentru că îi place să se laude cu achiziția sa, logic că îl alege pe cel cu mușchi.
Dar dacă e o fată cu capul pe umeri, care știe ce vrea de la viață care nu acceptă doar frumusețea într-o relație, ci și compatibilitatea, iubirea, respectul, atunci îl alege pe cel care o face să se simtă în al 9-lea cer, doar din iubire, nu din frumusețe fizică. Într-o relație din punctul meu de vedere, frumusețea e pe locul 4. Primul loc ocupând iubirea, al doilea compatibilitatea, și al treilea respectul.
Eu prefer să fiu iubită, respectată și să fiu pe aceeași lungime de undă cu partenerul meu, frumusețea e trecătoare și nu o să faci o relație de durată cu ea dacă nu ai și iubirea, respectul, compatibilitatea lângă ea.

| RAY a răspuns (pentru LaLaura):

Lalaura cand cunosti draga o persoana te uiti la fizicul ei, sa fim sinceri cui nu-i place cei frumos

| LaLaura a răspuns (pentru RAY):

Și e contează că e frumos, dacă nu mă iubește? Ce contează dacă e frumos dacă nu mă respectă, ce contează dacă e frumos dacă nu avem nici un punct comun și ne plictisim unul de altul?
Prefer iubirea, compatibilitatea și respectul în schimbul frumuseții. Frumusețea nu îți garantează o relație, dar iubirea, respectul, și compatibilitatea, da.

| RAY a răspuns (pentru LaLaura):

Lalaura eu nu vreau sa te contrazic in nimic, ai dreptate am fost cu cineva era frumoasa dar intelegere zero era din familia mea deci ai dreptate trebuie intelegere ( sa nu crezi ca am fost iubiti sau altceva nu am fost in vacanta la ea ) tu ai lasa de la tine pentru o pers cu care te intelegi? ma refer la fizic?

| LiviuBz93 explică (pentru LaLaura):

Am intrebare pentru ca fetele spun:vai fata ai vaz ce frumos este baiatul acela? atunci se gandesc numai la frumusete in primul rand

| LaLaura a răspuns (pentru RAY):

Da.
Fostul meu prieten nu este foto model, nu are mușchi, dar mă iubea, era respect, dar nu eram suficienți de compatibil, ne doream altceva de la o relație, și deci nu a mai putut exista relația, dar nu că nu era exagerat de frumos, dacă căutam doar frumusețea, nu mai stăteam 9 ani cu el.

| LaLaura a răspuns (pentru LiviuBz93):

E oarecum normal să lauzi frumusețea, bănuiesc că și tu faci așa, dar nu pui pe primul plan frumusețea în detrimentul iubirii, respectului și compatibilității

| RAY a răspuns:

Liviu pentru sex pentru o noapte o femeie alege un partener sexy, inaltime 1.80, corp musculos, fata asimetrica, comportament de badboy, pe lumea asta suntem obiecte cu valori, cu cat creste valoarea ta ca persoana cu atat esti mai bine vazut in societatea
- fizic
-statut financiar
- comportament
inteligenta
eu daca as fi fata as alege un baiat care sa ma iubeasca nu un porc pentru o noapte

| T0T a răspuns:

Raspunsul e deductibil pentru fete, chiar daca nu sunt fata.

| Emilian65 a răspuns:

Daca as fi fata, as alege cea de-a doua varianta.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Ce să fac cu nişte muşchi şi frumuseţe dacă nu mă iubeşte şi vrea altceva sau e prost?
Mai bine un băiat ok, la locul lui care să mă iubească şi să mă respecte decât un bădăran. Frumuseţea oricum e trecătoare, însă frumuseţea sufletului se duce cam greu.
În ziua de azi si aşa nu mai sunt prea mulţi băieţi care ştiu să iubească cu adevărat şi să şi respecte o fată. Îi mulţumesc lui Dumnezeu că am parte de unul.
O seară bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor stiam ca lumea minte dar nici in halul asta. toti zic 2 dar in realitate ar sarii pe primul cum l-ar vedea. asta e

| kyliejenner a răspuns:

Prefer putin din amandoua, frumos dar si care ma respecta. si da, exista.

| val31989 a răspuns:

Ne mai pisam pe muschii aluia, daca nu stie sa iubeasca si sa respecte.

| corhaz a răspuns:

Toate aleg prima varianta dar nu vor recunoaste stai linistit.asa suntem oamenii echipati in minte sa alegem mereu ce arata bine orice luam atingem sau cumparam.

| LiviuBz93 explică (pentru corhaz):

Stiu corhaz! spun ca ar alegea varianta 2 doar de ochii lumi! femeile mint mereu!

| LaLaura a răspuns (pentru LiviuBz93):

Înseamnă că și tu ai alege frumusețea în locul iubirii, dacă gândești așa.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Fff.laughing) ce epic. Deci, eu as prefera un baiat care sa ma respecte si sa ma iubeasca, decat unul cu muschi, care sa fie un misogin, si care sa ma faca in toate felurile. Sa stii ca frumusetea, nu consta doar in arata bine, ci sa fi bun, si sa iubesti, asta te face frumos pe dinauntru.

| maria14142 a răspuns:

Sa ma iubeasca si sa ma respecte

| SuntFataInPlm a răspuns:

A doua varianta

| anastasia2222 a răspuns:

Varianta a 2 a

| Denisa10Maria a răspuns:

A 2-a varianta, desigur!