| iubita_7611 a întrebat:

Fetelor v-ati baga vreodata vibratorul in?
dar ati facut-o pana acum?
funda

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Atentie! vibratorul de interior poate da dependenta si apoi nu va mai merge cu barbatul real, care nu e "masina" nonstop la priza! si iar o sa ajungeti sa intrebati pe aici de ce nu merge, etc...

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru PsihoSex):

PsihoSex,cred ca tu nici nu ai vazut unul de vorbesti.Un vibrator nu va inlocuii un barbat niciodata, intreaba orice fata de aici care are unul...doar ca barbatii care nu sunt siguri pe ei, devin gelosi pe un vibrator

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Deviant 18, o vorba inteleapta spune ca " mai rarut ca-i mai dragut" sau, daca ai drum lung de facut, cruta caii!

| Libelle a răspuns:

Sunt baietii pe cale de disparitie si nu stiam eu?laughing

| Floreenofficial a răspuns:

Nu iti recomand.Chiar daca acum nu realizezi, o sa iti para tare rau peste ani! sad

| RyanGeorge a răspuns:

Bine zis SeiBella happyhappyhappy

| deviant18 a răspuns:

De ce sa consum bateriile cand il am pe iubitul meu langa mine tot timpul?laughing

| Lora a răspuns:

laughing) culmea de ce naiba sa-ti bagi fel si fel de porcarii ca doar nu-i sertar, exista atatea barbati doritori n-ar fi pacat sa dai banii aiurea?

| εїз a răspuns:

Toate fetele care o să-ţi răspunda, o să zică nu.
De ce? Pentru că le este ruşine.
Normal, multe fete şi-au băgat şi vibratoare in vagin, dar daca nu au avut bani de vibratoare, pur şi simplu şi-au băgat două degete, sau o pernă, depinde, ca acum văd tot şi felu de întrebări. E la modă să-ţi bagi o pernă-n cur.

| pepe a răspuns:

Trebuia să întrebi prima dată cine are vibrator şi după aceea cum îl foloseşte.

| pitic13 a răspuns:

Nu stiu poate... dar nu credsi odata ce sunt virgina nu am mai facut'o pana acum poate as face'o sa vad ce senzatii sunt... dar nici asa dac aai partener langa tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce ar trebui sa facem noi chestia asta? sunt atatia baieti? sincer eu nu asi face asa ceva. pop lumi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de multe ori