| eurynomus a întrebat:

Fetelor va place sa vi se faca sex oral? big grin

31 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Depinde de fata, dar nu iti recomand daca sunteti la inceputul relatiei, o sa te refuze.Sa acumulati putin timp, sa o cunosti mai bine, sa vorbiti foarte deschis.Si nu-i spune ce rei sa-i faci pentru ca o sa se sperie daca nu i-a mai facut nimeni.O mangai o saruti pe gat, pe burtica apoi mergi joslaughing Simplu, ca si cum ai linge inghetata.

| shtephie a răspuns:

Oricata de multa placere ar fi, nu mi-ar placea!

| lolly a răspuns (pentru shtephie):

Deci n-ai incercat!

| eurynomus explică:

O sa incerc, nu vrei sa mi zici mai in detaliu cum face? ai un id?

| shadovv a răspuns:

Wtf...

| Cigαяєttє a răspuns:

Da.

| eurynomus explică (pentru Cigαяєttє):

Ti am lasat un mesaj privat tongue

| Cigαяєttє a răspuns (pentru eurynomus):

Am vazut. :d

| eurynomus explică (pentru Cigαяєttє):

Te astept daca vrei sa vb

| Dianaㄨ a răspuns:

Oricarei fata dezinhibata ii place, celelalte ori n-au incercat, ori fac pe "inaborabilele".

| eurynomus explică (pentru Dianaㄨ):

Banuiesc ca ai fcaut si ti place. se mai zice despre persoanele care fac sex oral k unele fac si altele nu vor sa recunoasca, eu fac cu mare placere si cred si cu multa pasiune si pricepere

| Hasss a răspuns:

Dar baietilor voua va place sa vi se faca sex oral?laughing)

| eurynomus explică (pentru Hasss):

Normal k da mai ales daca o face o tipa priceputa, nu mi ai rasp la intrebare, iti place sa ti se faca?

| Phoenix231 a răspuns (pentru Hasss):

CIudata intrebare si nu stiu cum sa o iau... Sa ni-se faca de un baiat sa sau bagam botu la una intre picioare si subliniez (O fata)...
Daca este sa o lingere putin acolo la o fata eu unu personal nu vad nici o problema atata timp cat e spalata si ingrijita fata... mai ales sa ai o virgina si tu sa fi primul eu personal nu vad absolut nici o problematongueP...

| koshmarul a răspuns (pentru Hasss):

Glumesti? big grin laughing

| Fartie a răspuns (pentru Hasss):

Da dalaughing

| draky90 a răspuns:

Pai,in cazul acesta trebuie sa le intrebi pe cele mai mari domnisoare in viata, domnisoara fuego sau jastin baiber, ele stiu cel mai bine cum sta problema laughing)

| eurynomus explică (pentru draky90):

Nu i cunosc deci nu am ce sa i intreb, eu intreb pe cele de pe TPU

| Andaw a răspuns:

Am 10 ani!

| RalucaH24 a răspuns:

Nu.Sunt cat se poate de sincera.Sexul oral este super scarbos. Nu, nu mi-e rusine.

| eurynomus explică (pentru RalucaH24):

Banuiesc k nu ti a facut cineva pana acum si d aia zici asa, k daca ti ar face si mai ales ar fi si cat de cat priceput taunci ti ai schimba parerea. Nu inteleg dc il categorisesti sacrbos?

| lolly a răspuns (pentru eurynomus):

Bine zis!

| victordulke a răspuns (pentru RalucaH24):

Buna mi dai si mie id-ul

| AntoniaMry a răspuns:

Pai... sincera sa fiu, nu prea, dar... daca ai ca si mine 12 ani nu ai avea de ce sa pui intrebarea asta! tongue happywinking

| UnicaElla a răspuns (pentru AntoniaMry):

Bine.e normal ..este varsta curiozitatii laughing

| denisa94 a răspuns:

Of course we like it!

| eurynomus explică (pentru denisa94):

Si ai vrea? laughing

| denisa94 a răspuns (pentru eurynomus):

Daca am spus ca mi-ar place, normal ca as vrea :p

| eurynomus explică (pentru denisa94):

Si nu ai vrea sa ti fac eu, un specialist in domeniu?! pentru orice eventualitate iti las idul: eurynomus3free big grin

| unknownn a răspuns (pentru eurynomus):

Ce sa-i faci tu ma la 12 ani? Sa joci o scunsa cu ea?

| emin3mbossdeboss a răspuns:

Cata ipocrizie sexul oral e ceva dat de la Dumnezeu ceva divin pentru o placere extrema asa ca nu mai ziceti ca nu ati face sau ca nu ati vrea sa va faca cineva