| Nedoritul a întrebat:

Fetelor voi cand nu va simtiti bine,ce vreți sa auziti,adică ca va face sa lăsați grijile de o parte?, multumesc anticipatkiss

Răspuns Câştigător
| alinaiuliana89 a răspuns:

Cand nu ma simt bine sunt nervoasa sau trista, nu as vrea sa ma ia cineva in brate, sau cel putin sa ma atinga, simt o repulsie fata de toata lumea atunci in momentele alea, si nici nu vreau sa imi zica cineva o sa fie bine sau mai stiu eu ce, cel mai bine ma simt daca persoana e pur si simplu acolo langa mine si atat, cand am nevoie de o imbratisare sau de o vorba o spun eu, fara incurajari de care n-am nevoie pana nu le cer singura... poate sunt ciudata dar asa's eu big grin

6 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Cele mai frumoasa cuvinte sunt cele adevarate,si totodata,cele spuse din suflet.
Insa,nu doresc sa aud cuvinte, ci sa primesc o imbratisare, care sa-mi spuna ''sunt aici, totul va fi bine''
De multe ori, faptele sunt mai importante decat cuvintele!

| яоxs a răspuns:

Acel EL special, pe care orice fată îl are. Gen *I automatically smile when I talked with you*.

| Crucified a răspuns:

Un căţel de la o curte, e o uscăciune mică alb cu gri şi slab laughing Deci mereu când trec pe lângă curtea aia, mai ales când mă duc la şcoală, îl văd şi mă linge pe mână. Pur şi simplu mă scapă de nervi/tristeţe. laughing A, şi muzica.

| SunnyDay88 a răspuns:

Du te si alearga!

| crazy125 a răspuns:

Cand vad ca se intampla prea multe lucruri rele in jurul meu, i-au o pauza in care ascult muzica preferata pentru a ma calma...asta ma ajuta s a uit de toate pe moment.

| Peseca1 a răspuns:

Ma ajuta sa stiu ca prietenii imi sunt alaturi.Frazele de genul : "totul o sa fie bine chiar daca acum nu crezi asta" sau "orice s'ar intampla eu sunt aici".E dragut sa stii ca nu esti singur/a.