| Puffy_1082 a întrebat:

Fumati? Daca da va simtiti in stare sa va lasati? Daca nu vreti sa incercati?

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Fumatul cred ca ar fi ultimul lucru pe care l-as facestraight face

| zacrazy a răspuns:

Fumez. Nu sunt in stare sa ma las. Daca ar fi sa dau timpul inapoi, la fel ca orice alt nefumator aflat in situatia mea, mai bine mi-as da un pumn in "oo" decat sa ma apuc de fumat.

C'est la vie.

Nu pune tigara in gura! Prima data o faci de curiozitate si ajungi, dupa, sa o faci de nevoie.

| capisci a răspuns:

Nu. E o prostie mare cat casa. (Si da, am incercat, nu m-a incalzit cu nimic)