| xXx_6498 a întrebat:

Fetelor, voi ce parere aveti despre sex?, am vazut ca daca se da o fata la un baiat, baiatul accepta imd, dar voi fetelor tot la fel?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nas accepta sex de la nici o fata nu toti baietii sunt la fel.

| R_8074 a răspuns:

Cel mai bine e sa ai un partener pe o perioada mai lunga de timp. Indiferent ca esti fata sau baiat. Nu sa ii schimbi ca pe sosete. Acum depinde si de persoane, unii/unele accepta imediat, altii/altele nu.

| Flyn a răspuns:

Eu una nu as accepta ca unul sa se tina mereu dupa mine si sa ma intrebe:vrei sa facem sex? deci, nuoh go on