| nicu64 a întrebat:

Fetelor,ce părere aveți de un băiat de 1, 90?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Unica constatatre poate fi aceea ca are cu circa 15 cm peste medie. Parerea lor in privinta acestuia si-o pot forma doar cunoscand-ul in mod concret. big grin

| Andreeush a răspuns:

Mi se pare foarte înalt.

| Sofer a răspuns:

Fata ar fi trebuit sa aiba minim 1.75 ca ar fi urat sa isi ia una pitica.

| lorena1gianinak a răspuns (pentru Sofer):

Nu este adevarat.Sunt barbati inalti care prefera femeile scunde.Ce ai spus tu nu e batut in cuie.Important e ca se iubesc. Daca el are 1, 90 si ea are 1, 60 sau mai putin nu e nimic rau in asta.Nu toti se incadreaza in standardele tale.Sunt multe cupluri celebre cu diferente considerabile in inaltime!

| alina2k18 a răspuns:

Marfa, imi plac tipii de peste 1.90

| Vikaa a răspuns:

O daa, ador tipii de inaltimea asta.sunt adorabili.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Eu am 1, 55 ce sa zic? Cum e vremea acolo sus?

| Ralena a răspuns:

Ca probabil la un moment dat a avut 1.70 si 1.80 altadata happy. Inaltimea conteaza cam ca si varsta. Adica nu conteaza.

| Cinevainnegru a răspuns:

Buni la schimbat becuri?‍♀️