| VacutzaRoscata a întrebat:

Fetelor, voi ce purtati? sutien simplu, bustiera sau sutien cu push-up?

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Sutien cu burete:))
http://www.matitex.bizoo.ro/vanzare/1166633/img/Sutien-White-Leaves#1
bustiere purtam mai demult.

| Anet a răspuns:

De obicei port sutien cu push-up, insa cand merg la sala sau la alergat de exemplu bustiera rullz big grin

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Bustier,e mult mai buna.
Sutienul doar iti ridica sanii si ai sa ai niste sani foarte urati si "lasati".

| Baby a răspuns:

Pfff, cateodata sutien simplu si cateodata cu push-up pentru ca am sanii destul de mici =D

| fyfy3 a răspuns:

Depinde se situatie.la sla port bustiera, iar la o plimbare sutien simplu.

| Napolitanăăăăă a răspuns:

Eu port. bustiera e mai buna decat sutienu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de tinuta.in general sutien cu push up laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://marlani.ro/2011/05/13/manca-ti-as/ Numai de astea am 8->

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu port sutien cu push-up pentru ca am sanii mici si mi-i face mai mari