| Dominicc a întrebat:

Fetelor voi iesiti in oras sau la suc sau sa va duceti cu familia la alte familii. si prietenii vostrii sa stea acasa?

ei ce zic? cum reactioneaza? stiind ca voi mergeti altundeva unde sunt alti baieti sau la alte familii sa zicem. si sunt si baieti pe acolo.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu merg zilnic in locuri in care sunt alti baieti: la serviciu, la cursuri, la biblioteca, la manifestari stiitifice, mese festive, etc. La fel si sotul meu. Dar avem incredere deplina unul in celalalt.

| CevaNormal a răspuns:

E gelos tare sau numai putin? daca da, atunci nu iesi prea des cu parintii in oras la un suc, ca da stare ca el e pe planul 2. Pur si simplu pune-te in locul luiwinking

| mary_5801 a răspuns:

Sotul meu pleaca si cate o noapte cu prietenii lui, si nu am problema atata vreme cat stiu unde se afla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al meu nu zice nimic, mai ma face uneori sa ma oftic, dar nimic mai mult.
Are incredere in mine si stie ca n-as face nimic nelalocul luihappy