| matadoru a întrebat:

Cand iesiti in oras unde obisnuiti sa mergeti?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Depind cu cine ies: cu nepoata mea ies in parc si la o inghetata, cu sotul ies la un film si la restaurant, cu prietenele la o cafea, un film si la restaurant, cu soacra la shopping, la o cafea si la restaurant. daca ies singura merg la o tersa sa-mi beau cafeaua si la o tura prin magazine.

3 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

In parcul de 9 luniwinking. Cred ca va dati seama de unde vine denumireahee hee sau aiurea de la un bloc la altulbig grin si la sfarsit de intalneala mergem si la fast'food daca mi avem banilaughing

Bafta.

| asdgfhresry a răspuns:

Undeva unde nu sunt multi golani happy [asta e mai pentru mine, ca sunt fata]
Prefer sa ies undeva unde sa ma simt bine, sa nu se holbeze lumea la mine ca la masini sttraine. Undeva unde e linistit, dar poate sa fie si niste muzica happy nu prea suport sa merg fara muzica. Imi plac locurile deschise, in aer liber, sa ma dau cu rolele, chestii de genul happy

| Ioana22B a răspuns:

In Mall...la un fastfood...sau la cinemawinking:X