| Optimus7 a întrebat:

Fetelor voi va masturbati?

12 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

Nu! da tu?

| Narfundo a răspuns:

Bai ce ma enerveaza cand nu vor sa recunoascalaughing."nuoww este pacatu supremlaughing. dar l-ati facut.
Optimus7 ai o problema serioasa cu masturbarea omulelaughing

| cossmy a răspuns:

Exista 2 tipuri de femei pe lumea asta: care se masturbeaza si care nu recunosc ca o fac(bine, si cele care au un partener de cate ori le vine chefu, ca sa nu aiba nevoie de autosatisfacere)tongue Deci "nu" nu exista ca raspunsla intrebarea asta. eventual nu am nevoiewinking

| Blondamea a răspuns:

Nup

| melyyy a răspuns:

Nu! acesta este unul dintre cele mai grave pacate!

| laura2307 a răspuns (pentru melyyy):

Impusca-te! ba nu, mai bine nu strica gloantele pe tine...

| dorutza_9395 a răspuns:

Exista oameni care o fac si oameni care nu recunsochee hee.
Da... mi se pare normal. Dar asta nu inseamna ca asta e singura mea ocupatiestraight face. Cand am chef si prietenul meu nu e disponibil, ma pot consola doar cu gandul la el.

| PredatoR a răspuns:

Fetelor mai bine nu mai raspundea-ti... auzi "cel mai mare pacat"laughing

| UnuAltu a răspuns:

Problema ca asa sau facut ele cu mentalitatea asta si cu timpul sa mai accentuat si cred ca ii ceva dezgustator... dar daca nu au incercat nu ai de ce sa le intrebi

| ruginiz a răspuns:

Woohoo da! Puteti sa va ascundeti dupa deget toate mironositele "ca vai nu cum sa faci asa ceva". Everybody does it. No big deal.

| Sonny_5515 a răspuns:

Fetele se gandesc la sex mai mult ca baietiirolling on the floor

| abcd_6851 a răspuns:

@emonikgirl : si tu de ce ai raspuns? ca sa te bagi in seama?