| Lichan1 a întrebat:

Fetelor vouă ce fel de băieți va plac răi sau buni?

Răspuns Câştigător
| Victoria18 a răspuns:

Buni

12 răspunsuri:
| JoookkkeeeRRR a răspuns (pentru Victoria18):

As vrea sa gasesc fata aia care se uita la baietii aia buni, poate mă ia si pe mine cineva

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru JoookkkeeeRRR):

Imi pare rau ca unu Ray e dat disparut ca ti-ar fi explicat el care e treaba cu aia Alpha care au fete si aia beta care au doar pe manuela. Posibil o sa ii las un mesaj, sa nu te uite. Iti explica el de ce nu o sa gasesti vreo fata prea curand.

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Culmea!
Mie nu imi pare rau ca a disparut.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Xelon):

Si cica eu sunt rau laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii "rãi" le plac automat, iar cei buni trebuie sa aiba masini, bani sa le placã.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Imi plac barbati, nu baieti care se cred smecheri ca fumeaza sj ej sj altceva

| mentholinks a răspuns:

Aia buni cu atitudine de golan.

| Necunoscut112 a răspuns:

Bărbaţii nu se grupează în "buni" sau "răi". Există multe alte caracteristici,
mult mai relevante în alegerea partenerului. Ce înţelegi tu prin rău sau bine? Astea sunt nişte concepte abstracte, relative. De exemplu pentru mine un bărbat bun are anumite trăsături clare, pentru altă fată pot fi altele.

| Ymela a răspuns:

Rai da buni laughing daca vrei sa iti explic mai multe prin mesaje

| Lichan1 explică (pentru Ymela):

Bine hai explica-mi