| andreealitllesmileAndreea a întrebat:

Fostul meu iubit se poarta acum urat cu mine ssi eu tot il mai plac. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| AndaBăă a răspuns:

Păi cu siguranță nu este plăcut să te jigeanscă persoană la care ții. Dacă se poartă urât cu tine, fii sigură că nu mai poți face nimic. Dacă vă împăcați, tot o să vorbească urât cu tine. Încearcă să nu mai pui la suflet toate cuvintele urâte pe care ți le spune si să il ignori. Nu da importanță. Încearcă să faci multe lucruri care te amuză ( stii tu mai bine ce te amuză ). și vei uita ( zic eu ). Nu mai are rost să vorbești cu el dacă te jignește. Baftă și sper să iti revii :*.

10 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Nu te mai chinui cu el deoarece tot ce vei face este sa te ranesti singura. Mergi mai departe si bucura-te de viata. Mai sunt doar cateva milioane de baieti singur pe lumea asta, deci ai de unde alege.

Be smart and have fun.winking

| mona a răspuns:

Ignora-l,nu poti place pe cineva care se comporta urat cu tine

| plasticsmile a răspuns:

Nu il mai baga in seama, lasa-l in pacea lui, sunt atatia baieti

| NoNameexd a răspuns:

Știu că te doare, dar n-ai altă soluție decât să vorbești cu el f2f,poate se comportă așa pentru că încă ține la tine și te vrea la distanță să te poată uita. Vorbește cu el, e cel mai sigur!

| OlariuRox a răspuns:

Buna! ignora-l draga mea, iesi cu grupul tau de prietenii, uita-l un baiat care se poarta urat cu tine nu merita nimic draga.Cauta al baiat fostul e un prost.

| corina000 a răspuns:

Lasa-l in pace, nu mai are rost. Cand se ajunge la jigniri inseamna ca relatia nu mai poate continua.

| Ghita_Ioana_Ruxandra_1990 a răspuns:

Mai sunt atatia baieti draguti pe lumea asta! De ce sa induri ce iti face x-ulescu?

| MikKinder98 a răspuns:

Poti sa mai faci un singur lucru! Nimic altceva!
.
Te dai cu sania in congelator!

| andrey28 a răspuns:

Dal naibi ca e doar un baiat, mai sunt multi pe lume... si daca a ineput sa te jigneasca inseamna ca nu stie ce a pierdut happy

| alexualexutza a răspuns:

Uita-l fata mea! nu il mai baga in seama!