| loreloret a întrebat:

Fostul meu prieten a zis ca nu stiu sa sarut si am nevoe sa imi spuneti cum se face pentru ca eu chiar nu stiu

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Asta este practic, ce să scriu teoretic.
Sunt sărutări model 1 cu buzele și modelul 2 cu buzele și cu limba.
Nu este teorie la așa ceva, ci se face practic.

| Alexander21 a răspuns:

Te ajuta actualul prieten daca te va iubi cu adevarat. Nu se poate explica in cuvinte, asta se simte si se invata atunci pe moment.Necesita putina exersare. Fi linistita, te vei invata incet, doar sa fie baiatul care sa te ajute.

| LoveToHate a răspuns:

Inseamna ca fostul tau prieten e un nesimtit.Asa ceva nu se poate explica cum se face, totul vine din instinct.
Inca nu ai gasit tu persoana potrivita pentru tine cand o vei gasi vei sti ce sa faci si cum sa faci.
Oricum fostul tau prieten a zis asta la misto sa te enerveze. Dupa parerea mea toti stiu sa sarute.
fUNDA?

| Merry24 a răspuns:

Teoretic nimeni nu-ti poate spune cum se face insa practic il vei descoperi in momentul in care vei cunoaste persoana potrivita pentru tine.Nici eu nu am stiu sa sarut la 12 ani dar m-a invatat un fost prieten.Iar fostul prieten nu te iubeste si de aia iti reproseaza asta.Nu te da batuta si fii desteapta.

| ElenaMaria1 a răspuns:

Toata lumea stie sa sarute numai ca fiecare are un mod diferit. fostul tau e un nesimtit care vorbeste doar ca sa se afle in treabawinking.